Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ijzeren lantaarntje en een kandelaar op drie voeten.

Een ijzeren lantaarntje en een kandelaar op drie voeten.

Une lanterne de fer et un chandelier sur trois pieds.
Dim. h: 32 & 31 cm
SKU: 2306200041.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #41
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #778

    Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.

    Deux cendriers et un vase en verre fait main italien.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #718
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    Créature post-apocalyptique . Une sculpture de faïence émaillée. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #89
    Jean Pons
    Period: 1913 - 2005

    “Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd op 99 exemplaren en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.

    Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées à 99 exemplaires et datées 50 & 51 respectivement.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #171

    Een glazen tafellamp, versierd met vergulde randen en handgeschilderde motieven met centraal een tulpenvaas, geflankeerd door twee lichtarmen met geslepen roze kelken en versierd met geslepen kristallen pegels. Enkele schilfers.

    Lampe de table en verre, décorée de bords dorés et de motifs peints à la main avec un vase central en tulipe, flanquée de deux bras légers à calices roses taillés et décorée de glaçons en cristal moussé. Quelques éclats.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #590

    Een gebeeldhouwde Thaise Boeddha van verweerd hout.

    Un Bouddha thaï sculpté en bois patiné.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #486

    Een zware koffer van verschillende houtsoorten met smeedijzeren monturen.

    Un coffre lourd fait de différents bois avec des montures en fer forgé.
    No longer available
    Dim. 80 x 140 x 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #505

    Een metalen luchter met zes lichtpunten, versierd met kristallen pegels en kralen.

    Un lustre en métal à six points décoré de pendeloques et de perles en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #130

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 5,32 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #19
    L. Vanaerschot

    “Stilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Nature morte . Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #436

    Een gebeeldhouwd eikenhouten nachtkastje met marmeren blad.

    Une table de chevet en chêne sculpté avec tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 85 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #462

    “Bader in een berglandschap”. Kleurkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    Baigneuse dans un paysage de montagne . Crayons de couleur sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Dim. 49 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #366

    Een bijzettafeltje met poten opgebouwd uit hertengeweien.

    Une table d'appoint avec pieds en bois de cerf.
    No longer available
    Dim. 88 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More