#638“Vissersjongen”. Een 19de eeuws verguld bronzen beeldje.
Le petit pêcheur . Une statue en bronze doré du 19ème siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#182Feiynen“De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Karel Ooms.
#113DelheidVier zilveren zoutvaatjes en lepeltjes met kleurloze glazen recipiënten. We voegen een gedreven zilveren suikertang toe. Alle gemerkt.
#663Een brede houten tuinbank.
#367Een antieke roodkoperen apothekerssiroopmaker.
Un ancien fabricant de sirop de pharmacie en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 35 / 45 -
#53Een adelaar van verguld brons op voetstuk in barokke stijl.
Un aigle en bronze doré sur base. Style baroque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#64Jos SlootmaeckersPeriod: 1926 - 1995“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1972. Met certificaat.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée et datée 1972. Avec certificat.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80