Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ijzeren schouwpendule in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag.
Ansonia Clock Co.

Een ijzeren schouwpendule in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag.

Une pendule style Louis XV avec montures en bronze.
Dim. h: 47 cm
SKU: 2706170091.
Category: Klokstel.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #91
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #108

    Een art deco klokstel van wit en zwart marmer, bestaande uit een pendule en twee cassolettes.

    Une garniture de cheminée en marbre blanc et noir style art déco comprenant une pendule et deux cassolettes.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #662
    Piens

    “De verboden lectuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1948.

    “La lecture interdite”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.
    No longer available
    Dim. 34 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #209

    “Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.

    “Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #774

    Een lot van twee hoekstoelen en een zitbankje van gedraaid hout met rieten zit.

    Un lot de deux chaises de coin et un petit banc en bois tourné avec siège en osier.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #684
    Jozef Cantré

    “Mythologische voorstelling met pijl.” Houtsnede op papier. Gesigneerd en genummerd 117/180.

    “Représentation Mythologique avec une flèche.” Gravure sur papier. Signée et numérotée 117/180.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #615

    Een rood marmeren sokkel.

    Un socle en marbre rouge.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #638

    Een eikenhouten kast met een klapblad bovenaan en onderaan twee paneeldeuren. Omstreeks 1800.

    Une armoire en chêne. Avec tablette rabattante et deux portes. ± 1800.
    No longer available
    Dim. b: 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #319
    Constant Simon

    “Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.

    “Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #336
    Comag Carpet Industries

    “Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.

    “Pastorale”. Deux tapisseries récentes d’après l’oeuvre de Jan Brueghel.
    No longer available
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #687
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. “De Tuftuf-Club”. Rode Reeks. Eerste druk. 1952. Redelijke staat.

    Suske en Wiske. “De Tuftuf-Club”. Série Rouge. Première édition. 1952. En bon état.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #183
    Antoine Bofill

    “Pijprokende arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “ Ouvrier qui fume la pipe”. Une statue en bronze brun patiné. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 440 / 500
  • #144
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Béguinage à Lierre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 66 x 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #379

    Een lot van tien apothekerspotten, waarvan zeven van porselein, één grote van aardewerk en twee van glas.

    Une suite de pots de pharmacie dont sept en porcelaine, un grand en faïence et deux en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More