Other lots in this auction
-
#134Lucien Van de VeldePeriod: 1910 - 1997
“Bij het haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Au coin du feu . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 160 / 180 -
#477
Een paar Chinees porseleinen dekselpotjes met meerkleurige decors en het deksel getooid met een perzik.
Une paire de bocaux en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores et le couvercle surmonté d'une pêche.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#470
Een Friese staartklok, compleet met ornamenten, slinger en gewichten. Recent werk.
Horloge murale frisonne dite staartklok, complète avec ornements, balancier et poids. Très belle copie récente.No longer availableDim. H. 135 cmEstimate: € 120 / 200 -
#616
Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
Un meuble de vestibule. Années ‘50.No longer availableDim. 177 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#121
Een allegorisch bronzen beeld met opschrift “Mathieu de Dombasle” & “Olivier de Serres”.
Une statue allégorique en bronze avec inscription Mathieu de Dombasle & Olivier de Serres .No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90 / 110 -
#240
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,64 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,64 ct.No longer availableDim. 10,98 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#273Swarovski
“Clown”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 1999. Met sokkeltje.
Clown . Edition spéciale. Dans la boîte d'origine. Edition limitée 1999. Avec support.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#155
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,50 ct.No longer availableDim. 5,89 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#385
Schemerlamp met kap in batik en met voet uit Indonesië. Met extra kappen.
Lampe de table avec abat-jour et base en batik d'Indonésie. Avec des abat-jour supplémentaires.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#650
Een Chinees porseleinen kokervaas. Onderaan gemerkt.
Un vase cylindrique de porcelaine chinoise. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“’t Zwin”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verso etiket retrospectieve tentoonstelling, Lokeren 1980.
't Zwin . Huile sur toile. Signée. Étiquette sur le revers de l'exposition rétrospective, Lokeren 1980.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 650 / 750 -
#583
Een bronzen baviaan in modernistische stijl.
Un babouin en bronze de style moderniste.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 360 / 400