Een Imari porseleinen bonbonnière, bijgevoegd Chinees porselein bestaande uit 2 kommetjes en 3 schoteltjes, onderaan gemerkt.
Imari Japan

An Imari porcelain bonbonnière, accompanied by Chinese porcelain consisting of 2 bowls and 3 saucers, marked at the bottom.
37
13 x 26 & Ø 14 cm
Estimate: 6080
Catalogue #37
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›

  • #42
    TRosenthal ea.

    Een lotje van 4 porseleinen beeldjes met gevogelte bestaande uit 2 tortelduiven op een hekje, een haan en kip gemerkt Kunstporzellan, 2 kemphanen gemerkt Rosenthal en een drinkende gans met schade.

    A set of 4 porcelain figurines of birds including 2 turtle doves on a fence, a rooster and hen marked Kunstporzellan, 2 fighting cocks marked Rosenthal, and a drinking goose with damage.
    Online only
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #54
    Limoges, France

    Een art-deco theeserviesje in bordeauxrood en wit porselein gemerkt F.R.G. Limoges France, bestaande uit een theepot, een melkpotje, een suikerpotje, 7 tassen en 8 ondertassen.

    An art-deco tea set in burgundy-red and white porcelain, marked F.R.G. Limoges France, consisting of a teapot, a milk jug, a sugar bowl, 7 cups, and 8 saucers.
    Online only
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #91
    Maestricht

    Een lot van 3 bordjes in porselein met Napoleon als onderwerp, Maestricht. Waarvan één gebroken.

    A set of 3 porcelain plates depicting Napoleon, Maestricht. One plate is broken.
    Online only
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #44

    Een lot van 3 Chinees/Japans porseleinen schalen en kom. Toegevoegd een opaalglazen dekselpotje.

    A lot of 3 Chinese/Japanese porcelain bowls and a dish. Includes an opaline lidded pot.
    Online only
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #45

    Een bronzen schotel van Japanse makelij. Randschade onderaan.

    A bronze dish of Japanese origin. Damage to the rim at the bottom.
    Online only
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #73

    Een lot van 2 Aziatische maskers in hout.

    A lot of 2 Asian wooden masks.
    Online only
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #6
    Johannes Van Duijn

    Een balustervaas met een lamp op gemonteerd, restauratie aan de hals, gesigneerd Johannes van Duijn, ca 1800.

    A baluster vase with a mounted lamp, restoration to the neck, signed Johannes van Duijn, ca 1800.
    Online only
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #108

    Een lot Chinees porselein bestaande uit 4 borden en een vaas.

    A lot of Chinese porcelain comprising 4 plates and a vase.
    Online only
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #278
    E.S. Germany

    Een porseleinen vaas in kobalt blauw met een decor in goudverf en een romantische afbeelding gemerkt E.S. Germany.

    A porcelain vase in cobalt blue with a gold paint decoration and a romantic image marked E.S. Germany.
    Online only
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #146

    Een Japanse prent, geschilderd op zijde.

    A Japanese print, painted on silk.
    Online only
    Dim. 41 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #50

    Een dekselvaas op drie poten in Satsuma stijl. Schade aan één leeuw.

    A lidded vase on three legs in Satsuma style. Damage to one lion.
    Online only
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #46

    Een set van 2 rode Chinese cinnabar dekselvaasjes.

    A set of 2 red Chinese cinnabar lidded vases.
    Online only
    Dim. h 11.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #48

    Een celadon kleurige vaas in porselein.

    A celadon colored porcelain vase.
    Online only
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #21

    Een Chinees porseleinen dekselvaas op houten sokkeltje, één voetje van de sokkel is afgebroken.

    A Chinese porcelain lidded vase on a wooden base, one foot of the base is broken off.
    Online only
    Dim. h 37 cm zonder sokkel
    Estimate: € 20 / 30
  • #67
    Limoges

    Een porseleinen vaas met florale motieven, gemerkt Limoges.

    A porcelain vase with floral motifs, marked Limoges.
    Online only
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #66

    Een porseleinen dekselvaas onderaan gemerkt: Delft polychrome handpainted met florale motieven en vogels.

    A porcelain covered vase marked at the bottom: Delft polychrome handpainted with floral motifs and birds.
    Online only
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #17
    Wiskemann

    Een set van 2 kandelaars in verzilverd metaal, gemerkt Wiskemann.

    A set of 2 candle holders in silver-plated metal, marked Wiskemann.
    Online only
    Dim. h 10 x l 23.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #86

    Een langwerpige doos met plantendecor.

    An elongated box. Plant decor.
    Online only
    Dim. 33 x 6.5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #159

    “Kind met knuffels”. Olieverf op paneel.

    "Child with Stuffed Animals." Oil on panel.
    Online only
    Dim. 59 x 48 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #97

    Decoratieve tafellamp in de vorm van een vaas met rozen.

    Decorative table lamp in the shape of a vase with roses.
    Online only
    Dim. hoogte 53 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #156

    Een paar messingen kandelaars, laat 19de eeuw.

    A pair of brass candlesticks, late 19th century.
    Online only
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #23

    Een lot van 16 varia miniatuur auto’s op displayvoet, diverse merken en groottes. 11 in originele verpakking.

    A lot of 16 miscellaneous miniature cars on display base, various brands and sizes. 11 in original packaging.
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #2
    Arno Brys

    “Groot tornooi van Brugge 1392”. Een vintage poster door Arno Brys, 1974.

    "Great tournament of Bruges 1392". A vintage poster by Arno Brys, 1974.
    Online only
    Dim. 91 x 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #151

    Een tekening van een jong meisje naar een foto nagetekend, gedateerd 1916 en gesigneerd Jos Jamar.

    A drawing of a young girl traced from a photograph, dated 1916 and signed by Jos Jamar.
    Online only
    Dim. 31 x 22.5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #39

    Een beeld in albast voorstellend een dame met hoed. Gesigneerd B. Mazzanti Firenze Italia. Schade aan de hoed

    An alabaster sculpture depicting a lady with a hat. Signed B. Mazzanti Firenze Italia. Damage to the hat.
    Online only
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #95
    Festina

    Een Festina horloge, zonder bandje. Modele Deposé 6813. Nagekeken in 2021.

    A Festina watch, without strap. Model Deposé 6813. Checked in 2021.
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #16

    Een set van 2 muurconsoles met leeuwenkoppen in kunststof.

    A set of 2 wall brackets with lion head motifs in plastic.
    Online only
    Dim. h26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #102
    J. Decock

    "Stylized landscape". A drawing on paper. Signed at the bottom.
    Online only
    Dim. 23 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60

Online-Only Varia Veiling van 24 Februari 2025

Op Maandag 24 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday February 24, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

24 February 2025 22:00

Auction day: 24 February 2025 22:00