Other lots by Imari
#618ImariEen paar Imari porseleinen sierborden met floraal decor.
A pair of Imari porcelain decorative plates with floral decoration.No longer availableDim. Ø21,5cmEstimate: € 60 / 90
#457Een Chinese wierookbrander in speksteen met in totaal 7 leeuwen spelend met een bal.
#413Een terracotta beeld van een Boeddha hoofd.
#461Een paar Chinees blauw en witte porseleinen gemberpotten met vogels en floraal decor.
#393Een paar marmeren beeldjes van Geisha’s uit marmer gesculpteerd.
A pair of marble sculptures depicting Geishas.No longer availableDim. 33cmEstimate: € 60 / 80 -
#407Een lot Chinees porseleinen sierborden. Diverse taferelen en decor. Onderaan gemerkt.
A lot of Chinese porcelain decorative plates. Various scenes and decorations. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø29cmEstimate: € 60 / 90 -
#448NankingEen Chinees aardewerken Nanking vaas met meerkleurig krijgstafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
#608Een Chinese Famille Jaune vaas met het decor van een vogel op een tak.
A Chinese famille jaune vase with a bird on a branch decoration.No longer availableDim. h 61 x Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#387Een Chinees porseleinen schaaltje met spelende kinderen en dieren in het decor.
#397Een lot van 8 Chinese gesculpteerde beeldjes uit jade, bestaande uit fohonden, Boeddha’s, zwaardjes, etc.
A lot of 8 Chinese carved jade figurines, including foo dogs, Buddhas, swords, etc.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#467Een Chinees cloisonné ei met bloemendecor in reliëf. Op houten sokkel.
#377Een lot toeristische beeldjes, Afrikaanse en Chinese beeldjes, waaronder 5 miniaturen met kleine gebreken.
A collection of tourist figurines, including African and Chinese figurines, 5 of which have minor flaws.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#421Een Chinees brons gesculpteerde vaas met kippenkoppen, vogels en bloemen in het reliëf.
A Chinese bronze sculpted vase with chicken heads, birds, and flowers in relief.No longer availableDim. 39cmEstimate: € 75 / 125 -
#597Een Chinese cloisonné vaas met meerkleurig floraal decor op houten sokkel.
#403Een lot van 3 kleine en 1 grote Chinees cloisonné kommen. Diverse taferelen in het decor.
A lot of 3 small and 1 large Chinese cloisonné bowl dishes. Various scenes in the decoration.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#471Een paar blauw enwit vierhoekig Chinees porseleinen theebussen met krijgstaferelen in het decor.
A pair of blue and white square Chinese porcelain tea caddies with battle scenes in the design.No longer availableDim. 33 x 18cmEstimate: € 180 / 220 -
#417Een Japanse geglazuurde wierookbrander in de vorm van een schildpad, onderaan een haarlijnscheurtje over de volledige breedte.
A Japanese glazed incense burner in the shape of a turtle, with a hairline crack running across the entire width at the bottom.No longer availableDim. h 10 x Ø 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#427Een Chinees stilleven van pietradura op paneel met jade en speksteen.
A Chinese still life pietradura on panel made of jade and soapstone.No longer availableDim. 72 x 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#603Een lot Chinees porseleinen kommetjes en schaaltjes.
A set of Chinese porcelain bowls and dishes.No longer availableEstimate: € 60 / 100
#420Een 18 kt geelgouden en zilveren ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold and silver ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 280 / 320 -
#697Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
#504Harry Buyck“Familietafereel”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘79.
#92Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoevezicht’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
#634Frans Van Tongerloo“Antwerpse skyline vanop Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#700ChanelEen zijden sjaal met het logo. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#492Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Figuren op het strand”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
"Figures on the beach." A painting, oil on canvas. Signed at the back.No longer availableDim. 70 x 50cmEstimate: € 500 / 700 -
#69Clarot“Begijnhof in de herfst.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#619J. H. Schaareman“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
"Village view". Oil on canvas. Signed and dated 1948 on the back.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 80 / 120