#306
Een intarsia bijzetmeubeltje met twee lades.
Un meuble d'appoint en marqueterie à deux tiroirs.No longer availableDim. 66 x 36 x 86 cmEstimate: € 40/50 -
#355
#505
Een paar gestileerde verguld messingen ramskoppen.
#690
Een reeks van drie notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
#283
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, bestaande uit grote en kleine messen, grote en kleine lepels, koffielepeltjes, grote en kleine vorken, dessertvorkjes, bestekleggers en serveerbestek. We voegen er enkele niet-bijbehorende stuks, alsook twee zilveren servetringen aan toe.
Couverts en métal argenté pour douze personnes, composés de grands et petits couteaux, grandes et petites cuillères, cuillères à café, grandes et petites fourchettes, fourchettes à dessert, repose-couverts et couverts de service. Nous ajoutons quelques pièces non correspondantes, ainsi que deux ronds de serviette en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#631
Een vaas van meerkleurig en iriserend glas.
#268
Een paar mannequins, bestaande uit een vrouwenbuste en een kindertorso.
#410
Un collier en or jaune 18 ct avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,16 ct et d'une pierre de lune taille briolette.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 500/600 -
#557
“Masai familie op boot.” Sculptuur van polychroom hout.
#272Louise-Maria Servaes
#699
Een kleine eikenhouten bijzettafeltje met klapblaadjes.
#603Maria Innocentia Hummel
"Duett, Wir gratulieren & Erste Begegnung". Trois figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 130, 615 & 115 (?).No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 40/60