#25Leopold MullerPeriod: 1879-1961“De Vier Jaargetijden”. Een quadriptiek met handgeschilderde voorstellingen van vrouwen. Gesigneerd ‘Muller, Anvers’. Eind XIXe eeuw.
“Les Quatre Saisons”. Un quadrilatère avec des représentations de femmes peintes à la main. Signé 'Muller, Anvers'. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 17,5 x 7,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#408Een vaas van paars en wit Italiaans glas.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#584“Abstract met cirkels.” Aquarel op papier. Draagt monogram.
"Abstrait avec des cercles." Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 32 x 28 cmEstimate: € 120 / 160 -
#353Maria Innocentia Hummel“Kerstgebeuren”. Vier grote beeldjes van veelkleurig biscuit (knielende herder en koning, liggend schaap, schaap met lam. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 260.
"Événement de Noël". Quatre grandes figurines en biscuit multicolore (berger et roi agenouillés, mouton couché, mouton avec agneau. Ed. Goebel. Marqué en bas, numéroté 260.No longer availableDim. H: 8-22cmEstimate: € 120 / 200 -
#691Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een grote Spaanse schenkkan, een ijsemmertje met grijper, een vleesbestek, een suikertangetje, twee strooiers, twee schepjes, twee schoteltjes, enz.
Lot en métal argenté, composé d'un grand pichet espagnol, d'un seau à glace avec pince, d'un couvert à viande, d'une pince à sucre, de deux saupoudroirs, de deux pelles, de deux soucoupes, etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100