#144José Van GuchtPeriod: 1913-1980“Boten”. Gemengde techniek.
#507Een opgezette piranha.
Un piranha empaillé.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 25 / 30 -
#313Een grote bolle schenkkan van aardewerk met een reliëfdecor van Franse lelies op rode achtergrond.
Une grande verseuse sphérique en faïence à décor en relief de lys français sur le fond.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#204Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#440Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 6,12 gEstimate: € 350 / 450 -
#722Een koffie-en theeservies in Louis-Philippestijl met suikerpot, acht kopjes en twaalf ondertasjes. Omstreeks 1900. Eén dekselknop gerestaureerd.
#27Elf messenleggers van Val Saint-Lambert.
#700CartierEen roestvrij stalen dameshorloge. Automatique.
#505Zero HalliburtonEen lichtgrijze aktetas van aluminium.
#751Een porseleinen vaas met een powderblue glazuur.
#22“Petronille de Gand 1851”. Een prent van een Belgische driemaster.
#129Renaat Matthyssens“Personages op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Personnages à la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120