#546KelimEen oosters geweven wandtapijt.
#562Een Oosters handgeknoopt wollen karpet.
An Eastern hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 240 x 150 cmEstimate: € 75 / 100 -
#576Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.
#539Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.
#736Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.
#519Mori YomoudEen Pakistaans handgeknoopt wollen tapijt.
#556Een oosters geweven wandtapijt met tekst en figuren in een jachtscène.
#552Mori YomoudEen Pakistaans handgeknoopt wollen tapijt.
A Pakistani hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 245 x 165 cmEstimate: € 75 / 100 -
#586Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met floraal motief.
#524Manufacture Robert Four“Verdure aux Fées”. Een replica wandtapijt, naar de oudheid.
"Verdure aux Fées" A replica tapestry, after the Antique.No longer availableDim. 100 x 150 cmEstimate: € 100 / 200 -
#596Een meerkleurig Perzisch tapijt met geometrisch patroon.
#566Een paar oosters geweven wandtapijten, meerkleurig decor met jachttafereel.
A pair of oriental woven wall tapestries, multicolored decoration with hunting scene.No longer availableDim. 150 x 90 & 150 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#726KhamsehEen meerkleurig handgeknoopt Iraans tapijt met geometrisch decor. Genummerd 385/6 met certificaat.
A multicolored hand-knotted Iranian rug with a geometric design. Numbered 385/6 with certificate.No longer availableDim. 198 x 103 cmEstimate: € 50 / 75 -
#549Kars KazakEen handgeknoopt Turks tapijt in wol op wol. Traditioneel geometrische tekening en typerend kleurenpallet. Met certificaat.
#585KashgaiEen oosters handgeknoopt wollen karpet.
#544BruderEen groot wollen tapijt, verso gemerkt.
#163Een zilveren presenteermandje met handvat, met bloemdecor. Duitse merken, 800‰. Genummerd 82775. Kleine barst aan de lange buitenrand.
A silver presentation basket with handle, decorated with flowers. German marks, 800‰. Numbered 82775. Small crack on the long outer edge.No longer availableDim. 500 g h 22 cmEstimate: € 240 / 320 -
#143Felix Zeh Scheibe-AlsbachPeriod: 1869-1937“Weldoeners in koets met tweespan en 2 putti”. Een meerkleurig, polychroom, porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gemerkt, model no. 11994, ontwerp door Felix Zeh.
"Benefactors in carriage with two horses and 2 putti." A multicolored, polychrome, porcelain group with various characters. Marked at the bottom, model no. 11994, designed by Felix Zeh.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#232Georges SteelPeriod: 1923-2010“Portret Gitana”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘65.
#601KeramisEen porseleinen vaas met meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt en gedateerd.
A porcelain vase with multi-colored floral decoration. Marked and dated at the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø 11 cmEstimate: € 120 / 180 -
#717KayserEen paar Jugendstil vazen met twee oren en een vegetale fries op de buik. Verzilverd tin. Onderaan gemerkt.
A pair of Art Nouveau vases with two handles and a vegetal frieze on the body. Silver-plated pewter. Marked on the bottom.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#425Een houten zwart gelakt vouwtafeltje met dubbel openklapbaar blad, waarvan 1 met schaakbord. Verguld versierd met vogels en floraal decor.
#274“Boszicht”, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
#403Een 19e eeuwse Nanking-vaas, schilfers onderaan en enkele haarlijnscheurtjes in de bodem.
A 19th-century Nanking vase, flakes at the bottom and a few hairline cracks in the base.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#103Een paar bronzen kandelinn de vorm van Griekse sfinxen op marmeren voet.
A pair of bronze Greek sphinx candlesticks on marble base.No longer availableDim. 22,5 cmEstimate: € 200 / 250