Similar lots by type
-
#571
Een lot van tien, voornamelijk Afrikaanse wapens, waaronder zwaarden in lederen schede, een pijl en boog, een speer, bijltjes, enz.
Lot d'une dizaine d'armes principalement africaines, dont des épées gainées de cuir, un arc et des flèches, une lance, des haches, etc.No longer availableDim. L: 23-110cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#581
Een lampenvoet van brons en Japans porselein. Het porselein met decor van vogels en bloemen, de voet versierd met bloemen in hoogreliëf.
Un pied de lampe en bronze et porcelaine japonaise. La porcelaine à décor d'oiseaux et de fleurs, le pied décoré de fleurs en haut relief.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 60 / 100 -
#452
“Abstracte kloof.” Gemengde techniek op papier.
"Gorge abstraite." Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 51 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#383
Een lotelingenstok van Italiaans glas met rondom getorste lijnen in diverse kleuren. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan
Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes torsadées tout autour de différentes couleurs. Vers 1900. Eclat en basNo longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 50 / 60 -
#211Delvaux, Bruxelles
Een ‘D’-pochette, groot model, van bruin leder.
Une pochette "D", grand modèle, en cuir marron.No longer availableDim. 12,5 x 16 cmEstimate: € 200 / 250 -
#161Ons Volk
Ingebonden tijdschriften per halfjaar: 9/2/1947 t.e.m. 28/6/1951 en 3/1/1952 t.e.m. 25/12/1952. Zeer goede staat. Elf volumes. Een mooi sfeerbeeld van de naoorlogse jaren met daarbij stripverhalen van Willy Vandersteen (De Eerste Maanraket, De Staalblauwe Boeddha, Het Gouden Masker, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel enz. Evenals vroeg werk van o.m. Marc Sleen, Pil enz.
Journaux reliés tous les six mois: 9/2/1947 au 28/6/1951 et 3/1/1952 au 25/12/1952. Très bon état. Onze volumes. Une belle impression des années d'après-guerre avec des bandes dessinées de Willy Vandersteen (La première fusée lunaire, Le Bouddha bleu acier, Le masque d'or, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel etc.) ainsi que les premiers travaux de Marc Sleen, Pil etc.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#435
Lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met ingelegde decors van pietra dura met glazen blad en zes bijpassende stoelen.
Table basse chinoise en bois laqué noir à décors incrustés de pietra dura avec plateau en verre et six chaises assorties.No longer availableDim. Tafel: 165x55x65cmStoel: H: 35cmEstimate: € 100 / 150 -
#574Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Zicht op Lier met de Sint-Gummaruskerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
"Vue de Lierre avec l'église Saint Gommaire". Huile sur toile. Signée et datée 1944.No longer availableDim. 53 cm x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#601
Een handgeschilderde dekselvaas, bordeaux in de massa, met vergulde details. Gemerkt onderaan.
Un vase avec couvercle peint à la main, bordeaux dans la masse, avec des détails dorés. Marqué en bas.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#134Henri Joseph F. PiéronPeriod: 1856 - 1912
“Souvenir de Waesmunster”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Bruxelles 1879’. Winkelhaak in het doek.
"Souvenir de Waesmunster". Huile sur toile. Signée et datée 'Bruxelles 1879'. Déchirure dans la toile.No longer availableDim. 10 x 68 cmEstimate: € 250 / 350 -
#142
Een spiegel in barokke stijl met verguld houten lijst en facetgeslepen spiegelglas.
Un miroir de style baroque avec un cadre en bois doré et un verre miroir à facettes.No longer availableDim. 100 x 72 cmEstimate: € 200 / 240 -
#113
Een gebeeldhouwd houten Madonna met kind. Enkele manco’s. XVIIIe eeuw.
Une Vierge à l'Enfant en bois sculpté. Quelques lacunes. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 220 -
#554H Vermeire (?)
“Man nabij de houtstapel.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.
"Homme près du tas de bois." Huile sur toile. Signée et datée 1898.No longer availableDim. 31 cm x 46 cmEstimate: € 200 / 300