#275
#555
Een Oosters wollen tapijt.
#534
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#675
#145
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van dieren en bloemen.
#544Mori
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
#405
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
#685
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#415
Twee verschillende karpetten.
#395
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#35
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
#429
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#822
#655
Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
#654
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#245
Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
#535
#255
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
#545Afghan
Een handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
#115
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een centraal medaillon en dieren.
#785
Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#125
#617
Twee handgeknoopte miniatuur karpetjes, waarbij één van wol en één van zijde.
#665
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 118 cmEstimate: € 60/80
#227
Une paire de girandoles à six points lumineux et pendeloques en cristal en trois niveaux.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220/300 -
#250
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 4,38 gEstimate: € 850/950 -
#353
Olielamp van Frans porselein met polychroom decor. Met elektrische montuur. Onderaan gemerkt: Lampe Auréole Brévettée.
Une lampe à huile en porcelaine de France avec décor polychrome. Monture électrique. Marque en dessous: Lampe Auréole Brevetée.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#19
#519
“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Roosenboom.
”Vase à fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: Roosenboom.No longer availableDim. 56 x 43,5 cmEstimate: € 120/160 -
#821
Een paar design bureaustoelen met beige bekleding. Omstreeks 1980.
#629Jos Vergauwen
“Hoeve”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48,5 x 68 cmEstimate: € 60/100 -
#427
#303
Een Friese staartklok in notenhouten kast. Recente makelij.
#592Vlaamse School XIXde eeuw
“Twee personages in een interieur”. Olieverf op paneel.
#801
#736
Deux fauteuils en cabriolet, avec revêtement de tapisserie. Modèles différents.No longer availableEstimate: € 80/100