#712Nachet à ParisEen 19de eeuwse microscoop, gemerkt Nachet a Paris.
#211Een grote geelkoperen kerkkandelaar in renaissancestijl met 17 lichtpunten op 4 niveaus.
#371Een Chinees blauw-wit porseleinen vaas met koperen handvatten en voetje.
#569“Majapahit”. Een set poppen van een Hindu prinses en een Indonesische prins in traditionele klederdracht, versierd met vergulde details en messing juwelen.
#227Een gedreven geel koperen jardinière. Gedecoreerd met een wapenschild met hierin een leeuw en een kroon hierboven.
A spirited yellow copper jardinière. Decorated with a coat of arms featuring a lion and a crown above it.No longer availableDim. h 116 x Ø 50 cmEstimate: € 150 / 250 -
#637Een tafellamp van glaspasta en koper, gemerkt Tin Chi 1996.
A table lamp in glass paste and copper, marked Tin Chi 1996.No longer availableDim. h 28.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#715John Grey & Sons, LondonEen Engelse messing en koperen bugel. Gemerkt en met embleem “SPMK” en gegraveerd “H Nord”.
An English brass and copper bugle. Marked and with emblem "SPMK" and engraved "H Nord".No longer availableDim. 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#668Een koperen Griekse bruiloft gesp met gesculpteerde details.
A copper Greek wedding buckle with sculpted details.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#626Een Empire-stijl flip-top bureau met koperen onderstel in gebogen kruisvorm. De sleutel ontbreekt.
An Empire-style flip-top desk with a copper base in a curved cross shape. The key is missing.No longer availableDim. 75 x 94 x 45 cmEstimate: € 150 / 250 -
#685Een spiegel in Regency stijl met twee bijbehorende appliques.
#39James DixonEen 19e eeuwse Engelse koperen kruitbus. Gemerkt James Dixon & Sons, Sheffield.
A 19th century English copper gunpowder flask. Marked James Dixon & Sons, Sheffield.No longer availableDim. l 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#261Een set van twee Boheems kristallen vazen op koperen voetje.
#238Een polychroom houten Friese stoeltjesklok met nautisch tafereel en diverse ornamenten. Eind 19e eeuw.
#681Vijf vintage koperen kookpotten.
Five vintage copper cooking pots.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#426Een houten vintage, met gepatineerd metaal belegde reiskoffer met vergulde messing elementen.
A wooden vintage travel trunk adorned with patinated metal and with brass elements.No longer availableDim. 51 x 110 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Een Franse vitrinekast in Boulle-stijl met koper ingelegd en verguld koperen beslag.
#266Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
An ebonized display case with stained glass, two bas-relief tiles, and a young gentleman and lady on copper plates.No longer availableDim. 168 x 105 x 42 cmEstimate: € 120 / 180
#312Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Riviergezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"River view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 22 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#235DelheidEen zilveren pollepel, met twee zilvermerken. A2. 800‰.
A silver ladle, with two silver hallmarks. A2. 800‰.No longer availableDim. 800 ‰ 270 g - L 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#377Twee Japanse blauw-witte porseleinen bordjes in lotusvorm.
Two Japanese blue and white porcelain plates in lotus shape.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#288Capodimonte“Maria met kind en slang”. Een wit porselein beeld, onderaan gemerkt.
#429Yoruba“Ibedji”. Een houten gesculpteerd vruchtbaarheidsbeeldje van de Yoruba, een figuur met afgesneden armen, waarvan 1 terug werd aangelijmd. Eind 20e eeuw.
"Ibedji". A wooden sculpted fertility figurine from the Yoruba, a figure with severed arms, one of which has been glued back. Late 20th century.No longer availableDim. 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#229“Zicht op het Begijnhof te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#720Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#54“Zittende dame”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd.
#48Een blauw-wit aardewerken sierbordje met floraal decor. Eind 19e eeuw.
A blue and white earthenware decorative plate with floral design. Late 19th century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#260ParkerEen gelakeerde Parker vulpen met 18kt 750.
#224Henry Harris“Jongedame te paard”, olieverf op doek in vergulde lijst, gesigneerd H. Harris.
"Young Lady on Horseback", oil on canvas in gilded frame, signed H. Harris.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180