#39James DixonEen 19e eeuwse Engelse koperen kruitbus. Gemerkt James Dixon & Sons, Sheffield.
A 19th century English copper gunpowder flask. Marked James Dixon & Sons, Sheffield.No longer availableDim. l 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#426Een houten vintage, met gepatineerd metaal belegde reiskoffer met vergulde messing elementen.
A wooden vintage travel trunk adorned with patinated metal and with brass elements.No longer availableDim. 51 x 110 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Een Franse vitrinekast in Boulle-stijl met koper ingelegd en verguld koperen beslag.
#371Een Chinees blauw-wit porseleinen vaas met koperen handvatten en voetje.
#637Een tafellamp van glaspasta en koper, gemerkt Tin Chi 1996.
A table lamp in glass paste and copper, marked Tin Chi 1996.No longer availableDim. h 28.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#685Een spiegel in Regency stijl met twee bijbehorende appliques.
#211Een grote geelkoperen kerkkandelaar in renaissancestijl met 17 lichtpunten op 4 niveaus.
#261Een set van twee Boheems kristallen vazen op koperen voetje.
#266Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
#227Een gedreven geel koperen jardinière. Gedecoreerd met een wapenschild met hierin een leeuw en een kroon hierboven.
A spirited yellow copper jardinière. Decorated with a coat of arms featuring a lion and a crown above it.No longer availableDim. h 116 x Ø 50 cmEstimate: € 150 / 250 -
#715John Grey & Sons, LondonEen Engelse messing en koperen bugel. Gemerkt en met embleem “SPMK” en gegraveerd “H Nord”.
An English brass and copper bugle. Marked and with emblem "SPMK" and engraved "H Nord".No longer availableDim. 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#681Vijf vintage koperen kookpotten.
Five vintage copper cooking pots.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#668Een koperen Griekse bruiloft gesp met gesculpteerde details.
A copper Greek wedding buckle with sculpted details.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#238Een polychroom houten Friese stoeltjesklok met nautisch tafereel en diverse ornamenten. Eind 19e eeuw.
#626Een Empire-stijl flip-top bureau met koperen onderstel in gebogen kruisvorm. De sleutel ontbreekt.
An Empire-style flip-top desk with a copper base in a curved cross shape. The key is missing.No longer availableDim. 75 x 94 x 45 cmEstimate: € 150 / 250 -
"Majapahit." A set of dolls depicting a Hindu princess and an Indonesian prince in traditional attire, adorned with gilded details and brass jewels.No longer availableDim. 73 x 69 cmEstimate: € 60 / 80
#150Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 1,38 ct. D SI2.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 1.38 ct, D SI2.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#11Paris Duffaud - Constructeur“Trocart du Docteur Cardis”. Een metalen injectienaaldenset met betrekking tot de pneumologie. Medio 1930, Gemerkt en genummerd No.29734.
"Trocart du Docteur Cardis". A metal injection needle set related to pneumology. Mid-1930s, Marked and numbered No.29734.No longer availableDim. 2,5 x 9 x 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#34Een ovale spiegel in geslepen glas met verguld houten lijst en florale ornamenten.
An oval mirror in cut glass with a gilded wooden frame and floral ornaments.No longer availableDim. 57 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#379“Tropcial vibes”. 3 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
“Tropical vibes”. 3 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 39cmEstimate: € 60 / 90 -
#107P.J. Méne“De Geit”. Een beeldje van donker gepatineerd brons, onderaan gesigneerd.
"The Goat." A figurine of dark patinated bronze, signed at the bottom.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 150 / 250 -
#446Een paar zwart metalen bijzettafeltjes.
A set of six French carved chairs, ecru and gold patinated, upholstered in old pink fabric with flower motifs. Front wheels.No longer availableDim. 93 x 53 x 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#5Een lot van drie oude telefoons in metaal en bakeliet.
#48Een blauw-wit aardewerken sierbordje met floraal decor. Eind 19e eeuw.
A blue and white earthenware decorative plate with floral design. Late 19th century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
"Mater Dei". A glazed plaster Madonna. Signed on the back. On a wooden wall pedestal.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 40 / 50