Similar lots by type
-
#389
Een paar gouaches op zijde met scènes aan de Mogul-hofhouding en één op steen.
Une paire de gouaches sur soie représentant des scènes de la cour moghole et une sur pierre.No longer availableDim. 24 x 14 & 14 x 9 cmEstimate: € 40/60 -
#412
Een Perzische gouache op papier.
Une gouache persane sur papier.No longer availableDim. 26 x 21,5 cmEstimate: € 60/80 -
#594
Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.
Une paire de gouaches persanes sur soie.No longer availableDim. 19,5 x 11 & 18,5 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#414
“Mogol-hofhouding”. Een Indische gouachetekening op zijde.
Mogul Court. Un dessin indien à la gouache sur soie.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#168Prada Milano
Een zwart lederen handtas.
Un sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 330/400 -
#555
Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
Une table avec des bords et des pieds sculptés.No longer availableDim. 72 x 98 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#396
Een lot van drie wollen kelims.
Lot de trois kilims en laine.No longer availableDim. 196 x 58; 200 x 80 & 152 x 81 cmEstimate: € 40/60 -
#570
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct. en een centrale saffier van +- 4 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,86 ct et d'un saphir central de +- 4 ct.No longer availableDim. 8,23 gEstimate: € 1300/1500 -
#628
Een zwartgelakt houten humidor.
Une cave à cigares en bois laqué noir.No longer availableDim. 14 x 37 x 23 cmEstimate: € 50/70 -
#237
Een vierdelig koffie- en theestel van wit metaal met houten handvatten. Gemerkt ‘A. Peeters’. Op dienblad.
Service à thé et café quatre pièces en métal blanc avec poignées en bois. Marqué 'A. Peter's. Sur plateau.No longer availableDim. h: 16 & 31 cmEstimate: € 100/140 -
#416
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 120 x 200 cmEstimate: € 35/45 -
#231
“Jonge vrouw met windhond”. Een art deco groep van zamak op voetstuk van onyx, arduin en marmer.
"Jeune femme au lévrier". Groupe art déco en zamak sur socle en onyx, pierre bleue et marbre.No longer availableDim. 30 x 53 x 12 cmEstimate: € 100/120 -
#266
Een serie stoelen in Renaissancestijl, bekleed met tapisserie. Acht stoelen, vier armstoelen en twee bankjes.
Série de chaises de style Renaissance, recouvertes de tapisserie. Huit chaises, quatre fauteuils et deux bancs.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40/50 -
#258
Een lot van vijf stuks zilver, bestaande uit de sluiting van een avondtasje, een strooilepel, een servetring, een suikertang en een lepel van Delheid.
Lot de cinq pièces en argent, composé de la fermeture d'un sac du soir, d'une cuillère saupoudroir, d'un rond de serviette, d'une pince à sucre et d'une cuillère de Delheid.No longer availableDim. 278,12 gramEstimate: € 40/60 -
#93August Hellemans
“Tijgers”. Een bronzen groep op marmeren sokkel.
"Tigres". Groupe en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. 58 cm x 16 cm x 22 cmEstimate: € 250/400 -
#89P. Simonson
“Zuiderse dorpsstraat”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
"Rue de village méditerranéenne". Un dessin au pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 cm x 39 cmEstimate: € 60/80