Similar lots by type
-
#512Een japanse houtsnede door Utamaro (? - 1831?). Handtekening: ‘ Utamaro Hitsu’
Une gravure sur bois japonaise par Utamaro (? - 1831). Signature: Utamaro Hitsu.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#557Een Afrikaans houten masker, versierd met schelpjes, koper en kraaltjes.
Un masque africain, décoration de coquillages, cuivre et perles.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#316Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80 / 100 -
#523“Keizer”. Een antiek Chinees houten beeld met sporen van polychromie. Schade aan de handen.
”Empereur”. Une statue antique chinoise en bois, traces de polychromie. Dégâts aux mains.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#532Een Chinese houtsnede voorstellende zeven goden.
Une gravure sur bois chinoise représentant les sept dieux.No longer availableDim. 68 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#550Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une tabouret en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#549Een Japanse houtsnede door Kunisada ( ca. 1820) . Handtekening: ‘ Gototei Kumisada ga’.
Une gravure sur bois japonaise par Kunisada (ca 1820). Signature: Gototei Kumisada ga.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#206Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220 / 240 -
#117Twee wandversieringen van goudgepatineerd hout in de vorm van putti.
Deux décorations murales en bois à patine dorée en forme de putti.No longer availableDim. h: 33 & 39 cmEstimate: € 100 / 180 -
#780Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#860Een houten emmer met messingen recipiënt.
Un seau en bois à récipient en laiton.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 45 / 55 -
#883Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#590Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 83 cm; Ø 81 cmEstimate: € 220 / 240 -
#637Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.
Une statue de guerrier en bronze d’un prince Bénin. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#151Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Une réplique d’une pièce de maître en bois sous la forme d’une cage d’escaliers.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 260 / 280 -
#743Een gepolychromeerd houten beeld in de vorm van een vrouwelijk varken op een krukje.
Une statue en bois polychrome en forme de truie sur un tabouret.No longer availableDim. h: 128 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#150Een 18 karaats wit gouden ketting met schelpvormige hanger en bijpassende oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. en twee parels.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de coquillage et boucles d’oreilles assorties serties de diamants ayant un poids total de ± 3 ct et deux perles.No longer availableDim. 33,42 gEstimate: € 1500 / 800 -
#374F. Bauwens“Portret van een Sikh”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1983.
”Portrait d’un Sikh”. Huile sur panneau. Signé et daté 1983.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#350Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. een saffier van ± 0,50 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Un collier de perles à fermoir en or jaune 18 ct et pendentif sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un saphir de ± 0,50 ct et émeraudes ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#340Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct. en twee Colombiaanse smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,30 ct et de deux émeraudes de Colombie ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableDim. 5,87 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#874Val St. LambertEen lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe de cristal rose. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#723Een vaas van glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre style Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#797Een wassen madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#784Pierret“Huisje aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison près d’un courant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#10Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met één diamant van ± 0,05 ct.
Une bague en or jaune 14 ct sertie d’un diamant de ± 0,05 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 200 / 300 -
#837Twee siervaasjes van geblazen Italiaans glas, versierd met een bloemendecor.
Deux vases en verre soufflécitalien, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#40Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.
Montre à clé en or à deux couleurs. Décor repoussé de fleurs. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. bruto: 50,80 gEstimate: € 600 / 700 -
#895Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.
Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40 / 50

