Similar lots by type
-
#206
Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220/240 -
#743
Een gepolychromeerd houten beeld in de vorm van een vrouwelijk varken op een krukje.
Une statue en bois polychrome en forme de truie sur un tabouret.No longer availableDim. h: 128 cmEstimate: € 120/180 -
#557
Een Afrikaans houten masker, versierd met schelpjes, koper en kraaltjes.
Un masque africain, décoration de coquillages, cuivre et perles.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40/60 -
#780
Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#550
Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une tabouret en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100/120 -
#532
Een Chinese houtsnede voorstellende zeven goden.
Une gravure sur bois chinoise représentant les sept dieux.No longer availableDim. 68 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#117
Twee wandversieringen van goudgepatineerd hout in de vorm van putti.
Deux décorations murales en bois à patine dorée en forme de putti.No longer availableDim. h: 33 & 39 cmEstimate: € 100/180 -
#316
Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80/100 -
#590
Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 83 cm; Ø 81 cmEstimate: € 220/240 -
#151
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Une réplique d’une pièce de maître en bois sous la forme d’une cage d’escaliers.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 260/280 -
#523
“Keizer”. Een antiek Chinees houten beeld met sporen van polychromie. Schade aan de handen.
”Empereur”. Une statue antique chinoise en bois, traces de polychromie. Dégâts aux mains.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200/240 -
#512
Een japanse houtsnede door Utamaro (? - 1831?). Handtekening: ‘ Utamaro Hitsu’
Une gravure sur bois japonaise par Utamaro (? - 1831). Signature: Utamaro Hitsu.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 50/80 -
#883
Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40/60 -
#26
Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#860
Een houten emmer met messingen recipiënt.
Un seau en bois à récipient en laiton.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 45/55 -
#549
Een Japanse houtsnede door Kunisada ( ca. 1820) . Handtekening: ‘ Gototei Kumisada ga’.
Une gravure sur bois japonaise par Kunisada (ca 1820). Signature: Gototei Kumisada ga.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#637
Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.
Une statue de guerrier en bronze d’un prince Bénin. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 1400/1600
Other lots in this auction
-
#503
Een designasbak en dito lamp van geborsteld metaal.
Un cendrier design et lampe design en métal brossé.No longer availableDim. h: 53 en 32 cmEstimate: € 30/50 -
#790
Twee vintage stoelen naar een ontwerp van Mart Stam met bijpassende magazinehouder. Italiaans werk.
Deux chaises vintage d’après une création par Mart Stam et un porte-magazines assorti. Travail italien.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#734Louis A. P. RemptPeriod: 1896 - 1976
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 61 x 50 cmEstimate: € 100/160 -
#333
Een Italiaanse verzilverde serveerschotel, onderaan gemerkt.
Un plateau de service italien argenté, marque sous la base.No longer availableDim. 55 x 39 cmEstimate: € 60/100 -
#266
Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cm h: 75 cmEstimate: € 180/240 -
#38
“Portret van Jean Baptiste Nicolle te 1812”. Olieverf op paneel.
”Portrait de Jean Baptiste Nicolle, 1812”. Huile sur panneau.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 20/25 -
#874Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe de cristal rose. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#62Bichebois
“Vue générale du Pèrre-Lachaise”. Een lithografie naar een werk Fichot.
”Vue générale du Père-Lachaise”. Une lithographie d’après une oeuvre par Fichot.No longer availableDim. 24,5 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#795Matchbox Series 52; 53; 56; 59 & 64
Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes. - B.R.M. Racing car.- Ford Zodiac Mk. IV.- Fiat 1500.- MG 1100.- Ford Galaxie brandweercommandowagen.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- B.R.M. Racing car.- Ford Zodiac Mk. IV.- Fiat 1500.- MG 1100.- Ford Galaxy voiture de commando des sapeurs pompiers.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#863
Vier kristallen vazen met mauve motieven.
Quatre vases en cristal, motifs mauves.No longer availableDim. h: 17 & 24 cmEstimate: € 40/50 -
#114Paul-Herman Saffre
“Havenbrug”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘54.
”Pont portuaire”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘54.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#644Fr. Smets
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 180/240