Other lots in this auction
-
#275
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger van amber.
Chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif en ambre.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 200/250 -
#403
Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen
Lot de douze statuettes en porcelaine dont quelques décorations de Noël.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#71
Een ronde pot van gepolychromeerd aardewerk. Griekenland, mogelijk Hellenistische periode.
Pot rond en faïence polychrome. Grèce, peut-être hellénique.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/60 -
#530
Een lot ivoren juwelen waaronder een speld, een halssnoer, een armband, twee hangertjes en een ring.
Lot de bijoux en ivoire dont une épingle, un collier, un bracelet, deux pendentifs et une bague.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#208
“Madame Vigée - Lebrun en haar dochter, Julie”. Een bronzen groep op grijs marmeren voetstuk, naar voorbeeld van het zelfportret uit 1789.
“Madame Vigée-Lebrun et sa Fille Julie”. Groupe en bronze sur base en marbre gris d’après l’autoportrait de 1789.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 500/600 -
#823
Vier boeken over klokken en horloges.
Quatre livres sur pendules et horloges.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#47Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren roos op een onyxen sokkeltje. Gesigneerd.
Rose en fer forgé sur socle en onyx. Signée.No longer availableDim. l: 17 cmEstimate: € 60/80 -
#173
Een zittende rozenhouten kat. Monogram ‘B.J. 57’, mogelijk voor Jordens. Lichte schade aan het vernis.
Chat assis en bois de rose. Monogramme B.J. 57, peut-être par Jordens. Usures au vernis.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200/300 -
#215
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 250/350 -
#171
Een tweedelig serveerbestek met zilveren handvatten.
Couvert de service comprenant deux pièces aux manches en argent.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#480Nikki De Saint Phalle
Parfum flacon gedecoreerd met kunststoffen beeldje van twee serpenten.
Flacon à parfum décoré d’une statuette en plastique représentant deux serpents.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#531
Twee balustervazen van Chinees porselein met twee oren en met een blauw decor, de ene met kostbaarheden (herstelling aan de bovenrand), de andere met vogels op een bloeiende tak.
Deux vases balustres en porcelaine de Chine à deux anses et avec décor bleu et blanc, l’un aux objets précieux (réparation au col), l’autre aux oiseaux sur une branche fleurie.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 80/120