Other lots in this auction
-
#433Een lotje XIXe eeuws glaswerk, waaronder een Luiks kannetje met een dop in de vorm van een zwaan
Un lot de pièces en verre du XIXème siècle, dont une verseuse de Liège à couvercle sous forme de cygne.No longer availableDim. h: 11 - 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#873Vier laat XIXe eeuwse sierborden van Limogesporselein met handgeschilderde decors en vergulde randen. Onderaan gemerkt.
Quatre assiettes en porcelaine de Limoges, fin XIXème siècle, décors peint à la main et bord dorés. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 31 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#662Sandra Jayat“Compositie met figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd
”Composition et figures”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#20Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0, ct.No longer availableDim. 6,55 gEstimate: € 150 / 250 -
#640Een tuinset van teak, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en teck, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. tafel: 77 x 180 x 90 cmEstimate: € 260 / 300 -
#34G. Janssens“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Portrait de jeune fille”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 41 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#240Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,63 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,63 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 600 / 700 -
#398Vier kruiken van steengoed, waarbij twee baardmankruiken. De oudste zwaar gerestaureerd.
Quatre cruches en grès, dont deux cruches “Baardman”.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#774Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Meisje met hoed”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Jeune fille et chapeau”. Fusain sur papier. Signature.No longer availableDim. 17 x 16 cmEstimate: € 120 / 140 -
#654Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout.
Une armoire à deux portes en chêne sculpté.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 50 / 100 -
#720Twee gefineerde kastjes op tapse poten, waarbij één met een lade en twee paneeldeurtjes en het ander met een opbergvak onder het klapblad bovenaan en met onderaan een lade.
Deux petites armoires en bois de placage à pieds gainés, dont une avec un tiroir et deux portes à moulures, l’autre avec un rangement en dessous du dessus rabattable et un tiroir en dessous.No longer availableDim. b: 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#816Een paar armstoeltjes in Louis-Philippestijl.
Une paire de fauteuils style Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 20 / 30

