#98Een replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
#94Edmé RousseauPeriod: 1815-1868“De kaartlegster”. Gewassen pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1835.
”La diseuse de bonne fortune”. Un dessin à la plume, lavis. Signé et daté 1835.No longer availableDim. 28 x 24 cmEstimate: € 200 / 250 -
#686GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#742Een bijzetmeubeltje in twee niveaus met open zijkanten en rug.
#217DelvauxEen handtas van donkerblauw leder. Model ‘Souverain’. In draagtas.
#760Ronde art deco salontafel van wortelhoutfineer, genre Franck.
#202Job BerckheydePeriod: 1630 - 1693“Dorpsgezicht met kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1663. Op de achterzijde een studie van een Madonna met kind.
””Vue sur village à la petite église”. Huile sur panneau. Signé et daté 1663. Au dos une étude de la Vierge à l’Enfant.No longer availableDim. 63 x 94 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#792Besarel“Bio diversity?... Cry freedom!”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘97 buiten de plaat. Artiestenproef.
”Bio diversity?... Cry freedom!”. Une lithographie. Signée et datée ‘97 hors planche.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#635Een tuinbank van teakhout.
#375Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee in briolette geslepen peridots.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de deux péridots taillés briolette .No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 750 / 850