Other lots in this auction
-
#158Een Engelse staande klok in mahoniehouten kast. De handbeschilderde wijzerplaat met roterende afbeeldingen.
Une pendule anglaise en acajou. Cadran peint à la main, images tournantes.No longer availableDim. 228 x 60 x 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#79Charles HoubenPeriod: 1871 - 1931“Wandelaarster in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Promeneuse et paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#479Een smeedijzeren kandelaar, versierd met bladeren. Mogelijk Louis Van Boeckel.
Un candélabre en fer forgé, décoration de feuilles. Possiblement par Louis Van Boeckel.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#51Postzegels. Groot-Brittannië en Gemenebestlanden. XIXde en begin XXste eeuw. 318 st, afgestempeld, diverse letsels.
Timbres postes, Grande-Bretagne et Commonwealth. XIXème et début XXème siècle. 318 pièces, divers dégâts et franchis.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#231E. Laurent“Pêcheuse”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
”Pêcheuse”. Une statue en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#562“De Draagbare echtgenoot”. Gouache op papier. Draagt een handtekening.
”Le mari portable”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#119Een zijden chapeau claque en een hoge hoed van mollenvacht in doos.
Un chapeau claque en soie et un haut de forme en fourrure de taupe dans une boîte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#857Vijf Italiaans glazen siervoorwerpen met gekleurde inclusies op voet. Eén voet gerestaureerd.
Cinq objets de décoration en verre italien, inclusions en couleurs au pieds. Un pied restauré.No longer availableDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#396Een gefineerd muziekmeubeltje, versierd met ingelegde biesjes van fruithout en bloemenmarquetterie. Inclusief muziekinstallatie van Pioneer.
Un petit meuble à musique en bois de placage, décoré de filets en bois fruitier et marqueterie floral.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 120 / 200 -
#383Twee grote diepe sierschotels en een schaal van meerkleurig Frans aardewerk. XVIIIe én XIXe eeuw.
Deux grands plats profonds et un plat en faïence de France polychrome. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 34 & 27 cmEstimate: € 120 / 180 -
#250Een 18 karaats roze gouden geweven halssnoer met afneembare hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Un collier tissé en or rose 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 22,22 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#214Archibald Russell Watson Allan“Landschap met hoeven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysages et fermes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 107 cmEstimate: € 800 / 1200

