#36Een antiek houten schoolbankje.
Un banc d’école antique en bois.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#11Vijf borden van Doorniks aardewerk met een blauw op wit decor à la mouche.
#425“Toi et Moi”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee cognac kleurige diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or jaune 18 ct sertie de deux diamants cognac ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 450 / 550 -
#16Een bijzettafeltje op gedraaide en stoomgebogen centrale poot.
Une petite table sur pied torsadé à la vapeur central.No longer availableDim. 68 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#67Manufacture Impériale de SèvresEen empire siervaas met vergulde decors op gele fond en met oren in de vorm van slangen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase Empire, décors dorés sur fond jaune, les anses sous forme de serpents.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#443Twee XIXe eeuwse gefineerde brievenkoffertjes, waarbij één versierd met messingen inlegwerk en het ander met marquetterie.
Deux coffrets à lettres en bois de placage du XIXème siècle, dont un décoré d’incrustations en laiton et l’autre de marqueterie.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 100 / 140 -
#669“Cours du Rhin”. Een oude ingekleurde kaart. Maillart et Soeur. Bruxelles, 1795.
#749Een wandplaquette/fotokader van cloisonné op rood koper met vogels op een bloeiende struik in het decor.
Une plaquette/cadre à photos en cloisonné sur cuivre rouge, décor d’oiseaux sur arbuste en floraison.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#256Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
Une vitrine à deux portes en acajou, style Louis Philippe.No longer availableDim. 190 x 132 x 51 cmEstimate: € 80 / 120