Other lots in this auction
-
#319A. Ceysens“Zuiderse straatjes”. Paar pastels. gesigneerd.
”Rues du Sud”. Une paire de pastels. Signées.No longer availableDim. 47 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#261Een verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en een paar vierarmige kandelaars. Werkje op batterij. glas van de wijzerplaat manco.
Une garniture de cheminée en bronze doré style Louis XV, comprenant une pendule et une paire de candélabres à quatre bras. Travail sur piles. Le verre du cadran est manquant.No longer availableDim. h: 48 & 53 cmEstimate: € 200 / 220 -
#307Een lot van 7 albums met Liebig-chromo’s. Bijgevoegd een doos met losse reeksen.
Un lot de 7 albums aux chromos Liebig. Nous ajoutons une boîte avec divers séries dépareillées.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#589“Zeilboten”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Russische school.
”Voiliers”. Huile sur toile. Porte une signature. Ecole russe.No longer availableDim. 89 x 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#388Een paar vazen en drie diverse kandelaars van Vlaams aardewerk.
Une paire de vases et trois candélabres en faïence flamande.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#210Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 500 / 600 -
#150Een 18 karaats wit en geel goud geweven halssnoer. Lengte 35 cm.
Un collier de 35 cm de long en or jaune et blanc 18 ct tissé.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#751Een Chinees porseleinen tegel met een meerkleurig landschapsdecor. Met zegel.
Un carreau en porcelaine de Chine, décor de paysage polychrome.No longer availableDim. 13 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#532Een 19de eeuw houten icoon ingelegd met een bronzen orthodox kruis met christusfiguur, geflankeerd door Maria, Maria Magdalena, Johannes en Longinus.
Icône du XIXe siècle comprenant un crucifix orthodoxe en bronze, flanqué de Marie-Madeleine, Marie, Jean et Longin.No longer availableDim. 45 x 37,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#385Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,18 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 4,19 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#692Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#743De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100

