Similar lots by type
-
#7Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee asbakken, waarbij één met deksel en vier onderzetters met gegraveerde dieren. Allen gemerkt.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux cendriers dont un avec couvercle, et quatre sous-verres avec engravures d’animaux. Marque présente.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#12Val St. Lambert.
Een coupe van gegoten roze kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal moulé rose. Avec marque.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 25/30 -
#368Val St. Lambert
Een lampnvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque est présente.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 25/40 -
#741Val St. Lambert
Een langgerekte vaas van blauw en mauve kristal. Onderaan gemerkt.
Un long vase en cristal bleu et mauve. Marque à la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 26/30 -
#323
Een lotje zilver, bestaande uit twee lepels en twee vorken van Delheid, een montuur van een avondtasje en een kleine lepel.
Un lot d’objets en argent comprenant deux cuillères et deux fourchettes Delheid, une monture pour une pochette de soirée et une petite cuillère.No longer availableDim. +/- 367 gramEstimate: € 30/50 -
#34
Een lot van vier verschillende vazen en een karaf van geslepen kleurloos kristal, waarbij één vaas met een gegraveerde afbeelding van Paus Johannes Paulus II.
Un lot de quatre vases différents et une carafe en cristal incolore taillé, dont un vase avec une représentation gravée du Pape Jean-Paul II.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#432
Een lot kleurloos kristal met vergulde montuurtjes, bestaande uit een dekseldoos met asbak, een ronde asbak, een drageoir en twee kleine asbakjes.
Un lot d’objets divers en cristal incolore, comprenant une boite avec couvercle, un cendrier, un cendrier rond, un drageoir et deux petits cendriers.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#372
Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor van planten, bestaande uit 22 wijnglazen en 16 borrelglaasjes. We voegen er 11 tumblerglazen met een geslepen decor van wild aan toe.
Un service de verres en cristal incolore avec décor de plantes taillé , comprenant 22 verres à vin et 16 verres à goutte. Nous ajoutons 11 verres au décor taillé de gibier.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#257
Een paar dekselpotjes van kleurloos kristal met zilveren deksels. Het eerste met geslepen bloemendecor en een bloem in het deksel, het tweede sober met een kroon in het deksel en gekeurd 950‰.
Quelques pots à couvercle en cristal incolore et couvercles en argent. Le premier avec décor fleuri taillé dans le couvercle, le deuxième étant sobre avec une couronne dans le couvercle, 950‰.No longer availableDim. j: 7 & 8 cmEstimate: € 80/100 -
#29
Een lot overwegend kleurloos kristal, bestaande uit een schaal met stolp, twee verschillende schenkkannen; een bloemenvaasje en een servethouder. De laatste met schilfer aan de voet.
Un lot d’objets divers, principalement en cristal incolore, comprenant une coupe et cloche, deux verseuses différentes, un petit vase à fleurs et un porte-serviettes, celui-ci avec un éclat au pied.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#424
Een coupe op voet van geslepen kleurloos kristal.
Une coupe sur pied en cristal incolore taillé.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#359
Een vaas van geslepen Boheems kristal, blauw gekleurd in de massa.
Un vase en cristal Bohème taillé bleu.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 65/75 -
#748Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Pied de lampe en cristal rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 25/40 -
#634
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#444
Een lot kristallen glazen, bestaande uit elf wijnglazen, acht hoge borreltjes en twaalf aperitiefglazen, waarvan acht groene.
Lot de verres en cristal comprenant onze verres à vin, huit gouttes et douze verres à apéritif dont huit de couleur verte.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#218
Een dienblad van 830‰ zilver. Duitse keuren. Makersmerk M.H. Wilkens & Söhne.
Un plateau en argent 830‰. Poinçon allemand. Poinçon d’orfèvre M.H.Wilkens & Söhne.No longer availableDim. 1000,35 gEstimate: € 400/500 -
#14
Een lot kristal, bestaande uit een kleurloze karaf en coupe, een groen vaasje en een vaasje op voet met een mauve decor van een vogel.
Un lot d’objets divers en cristal, comprenant une carafe et coupe en cristal incolore, un petit vase en cristal vert et un petit vase sur pied en mauve, décoré d’un oiseau.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#148Val St-Lambert
Een schemerlamp, een asbak en een vaasje van kristal, roze gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Pied de lampe, cendrier et petit vase en cristal coloré rose dans la masse. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#439
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee kannen, een cocktailshaker met verzilverde dop en een karaf met verguld montuur. We voegen er een glazen asbak aan toe.
Un lot de divers objets en cristal incolore, comprenant deux verseuses, un shaker à cocktails avec bouchon en argenté, et une carafe avec monture en argent. Nous ajoutons un cendrier en verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#333Val St. Lambert
Een langgerekte coupe van groen kristal. We voegen er een glazen asbak aan toe. Beide gemerkt.
Une coupe en cristal vert. Nous ajoutons un cendrier en verre. Marque à la base.No longer availableDim. b: 54 & Ø: 12 cmEstimate: € 25/40 -
#759
Een sac-à-perles van messing en kristal.
Un sac-à-perles en cristal et laiton.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40/60 -
#751
Een flesje van geslepen kleurloos kristal.
Une bouteille en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 32/36 -
#313Val St. Lambert
Een asbak van geslepen kristal, rood geslepen in de massa. Gemerkt en in originele doos.
Un cendrier en cristal taillé, couleur rouge dans la masse. porte une marque, et dans sa boite d’origine.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#20
Een 18 karaats wit en geel gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Pendentif en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,78 gEstimate: € 400/500 -
#571
Een vaas van Nankingaardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence Nankin, décor de guerriers. Marque à la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#726Krachi
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 122 x 83 cmEstimate: € 70/80 -
#374
Een houten wandspiegel in Louis-Philippestijl.
Un miroir mural style Louis Philippe.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 30/40 -
#15
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met één briljant van ± 0,10 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie d’un brillants e ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,73 gEstimate: € 100/150 -
#595Gasparucci Italo
Een tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.
Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.No longer availableDim. 73 x 199 x 100 cmEstimate: € 240/360 -
#42
Een pepervaatje, een zoutvaatje en een mosterdpotje van verzilverd metaal op een dienblaadje.
Un poivrier, une salière et un petit pot à moutarde en métal argenté, le tout sur un petit plateau.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#349
Een mahoniehouten tafel met gecanneleerde poten op wieltjes.
Table en acajou aux pieds cannelés sur roulettes.No longer availableDim. 128 x 66 cmEstimate: € 120/180 -
#21
“Icecream car en horlogemaker”. Twee aardewerken beelden. Japans werk.
“Voiture de glace et horlogier”. Deux sculptures en faïence. Travail japonais.No longer availableDim. 30 x 20 cm 20 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#56
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 103 cmEstimate: € 60/100 -
#627
Een antieke poppenkoets.
Un coche pour poupées antique.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#216Louis Cortois
“Helena van Troje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw. Herdoekt.
“Hélène de Troie”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle. Retoillée.No longer availableDim. 144 x 95 cmEstimate: € 600/1000