Similar lots by type
-
#831Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.
Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#435Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.
Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#653Een groot en een klein Chinees juwelenkabinetje met messingen beslag en versierd met opengewerkte plaquettes van jade.
Un grand et un petit coffret à bijoux chinois, montures en laiton et plaquettes ajourées en jade.No longer availableDim. h: 18 & 24 cmEstimate: € 120 / 140 -
#438Drie Japanse voorwerpen van messing, bestaande uit een brievenopener, een helmmontuur en een pijp.
Trois objets japonais en laiton, comprenant un ouvre-lettres, une pipe et une monture de casque.No longer availableDim. l: 12, 26 & 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#836Twee verschillende koperen lampvenoeten, waarbij één deels witgepatineerd en één met vier lichtpunten.
Deux pieds de lampe différents en cuivre, dont un partiellement en blanc patiné et l’autre à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 75 & 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#420Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.
Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 35 / 45 -
#313Een messingen bureaulamp met een glazen kap. Omstreeks 1900. Gemerkt ‘Blanchaud’(?). Bedrading vernieuwd.
Une lampe de bureau avec abat-jour en verre. +- 1900. Porte la marque ‘Blanchaud’. Circuit électrique refait.No longer availableDim. h:40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#644Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#422Een lot van vier verschillende fotokaders van brons en messing.
Un lot de quatre cadres à photos en bronze et laiton.No longer availableDim. h: 24 - 59 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#458Een kommetje van Chinees porselein. Gemerkt.
Un petit bol en porcelaine de Chine. Porte une marque.No longer availableDim. Ø 8 cm, H. 3,5 cmEstimate: € 65 / 85 -
#589“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Bogart’.
”Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Bogart’.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 320 / 380 -
#391“Den wech des eeuwich leevens”. Antonius Sucquet. Met gravures van Boëtius à Bolswert. Uitgegeven bij Hendrick Aertssens. Antwerpen, 1622. Later opnieuw in leder gebonden.
”Den wech des eeuwich leevens”. Antonius Sucquet. Gravures de Boëtius , Bolswert.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#801Een koedoeschedel op muurplaat.
Un crâne de Koudou sur attache murale.No longer availableDim. b: 135 cmEstimate: € 100 / 150 -
#182Hollandse School“Hollands waterlandschap met molen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.R. Omstreeks 1900.
“Paysage rupestre hollandais au moulin”. Huile sur toile. Porte un monogramme J.R. +- 1900.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#56Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table de salon en chêne sobre.No longer availableDim. 100 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#598Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Une garde-robe en chêne à deux portes avec moulures. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100 / 160 -
#608Een verlengbare eikenhouten tafel op twee balustervormige poten.
Une table en chêne à allonges sur deux pieds balustres.No longer availableDim. 164 x 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#35Een 18 karaats geel gouden ketting met versiering.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec une décoration.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 150 / 200 -
#730Een breakfast table in regencystijl. Met glazen blad.
Une table de petit déjeuner, style Régency, avec une tablette en verre.No longer availableDim. 70 x 122 x 72 cmEstimate: € 80 / 100 -
#537Een paard en een geisha van meerkleurig terracotta. Chinees werk naar voorbeeld van de T’angdynastie.
Un cheval et une geisha et terre cuite polychrome. Travail chinois d’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 42 & 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#530Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren en een lade.
Un buffet en chêne aux portes à moulures et un tiroir.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 140 / 220

