"View with bridge." Watercolor on paper. Signed. -
A set of 7 silver-plated metal underplates, marked. -
#245Württembergische MetallwarenfabrikEen set van 2 verzilverd metalen schalen waarvan één op pootjes, art-nouveau, gemerkt OX WMF 1/0.AR3
#483Limoges LafargeEen 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.
#104“Bouwgrond te koop”, een oud houten bord beschilderd door Jos.
"Building plot for sale", an old wooden sign painted by Jos. -
#86Een gefineerde houten commode met 3 laden.
A veneered wooden chest of drawers with 3 drawers. -
#146Een Chinese ‘dagbed’ zonder balustrade. 19e eeuw.
A Chinese daybed without railing. 19th century. -
#435Een boudoir tapijt. Draagt een etiket met de vermelding "India Silk".
A boudoir carpet. Bears a label stating "India Silk".