#413
Een terracotta beeld van een Boeddha hoofd.
#87
Een bronzen putto met lamp op groen marmeren sokkel, glaspasta kapje gemerkt ‘Schneider’.
#426
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 133 x 193cmEstimate: € 80/120 -
#575
Een Engelse mahoniehouten tafel met 3 verlengstukken.
An English mahogany table with 3 extendable pieces.No longer availableDim. 76 x 106 x 162 +(3x45)cmEstimate: € 100/120 -
#371
Een vaas van meerkleurig glas.
#104
"Antverpia". Colored engraving after an original by Joris Hoefnagel dated 1598, with poems by Daniel Rogers and Julius Scaliger.No longer availableDim. 45 x 78 cmEstimate: € 200/300 -
#114
“Landschap met personages”. Olieverf op paneel.
#194Salvador Dali
“Le Vaisseau fantôme”. Een droge naald ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 101/145.
#100
A pair of 18 kt yellow gold earrings each set with a diamond JVS1-JVVS1, with a total weight of 1.96 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 2700/2900 -
#292Hutschenreuther
Een kobaltblauwe Hutschenreuther vaas met vergulde florale decoraties.
A cobalt blue Hutschenreuther vase with gilded floral decorations.No longer availableDim. h 50 x Ø 23 cmEstimate: € 40/60 -
#567
Paard van lichtblauw geglazuurd terracotta naar de Tangdynastie.
#459Jan CobbaertPeriod: 1909-1995
“Abstract figuur”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd.
"Abstract figure". Lithograph on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 34cmEstimate: € 150/250