Similar lots by type
-
#354Gouda
Een vaas van polychroom plateelwerk. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 20/30 -
#343Boch La Louvière
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van tulpen in een ronde uitsparing. Model No. D2809. Gemonteerd als lampvoet.
Un vase en faïence polychrome avec un décor en relief de fleurs. Modèle N° D2809. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/120 -
#313La Tronche, Grenoble.
Een milieu-de-table van meerkleurig Frans aardewerk. Omstreeks 1780.
Un milieu-de-table en faïence française. +- 1780.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 160/180 -
#37
Een paar achthoekige kandelaars van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Eén met schade aan de rand.
Deux chandeliers octogonaux en faïence blanche et bleu, Delft. Marque sous la base. XIXième siècle. Un chandelier avec dégâts au rebord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#71
Een dubbele inktpot van meerkleurig aardewerk. Aan de zijkanten versierd met een vrouwenhoofd. De recipiënten en het montuur rond de voet van tin. Onderaan gemerkt H. V. Mogelijk Gien, XIXe eeuw.
Un double encrier en faïence polychrome. les cotés sont décorés de têtes de femme. Les récipients et montures sont en étain. Marque H.V. à la base. Possiblement Gien, XIXe siècle.No longer availableDim. b: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#451
Een achthoekige flesvaas en een vierkant vaasje van van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase bouteille octogonal et un vase carré en faïence de Delft bleue. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 29 & 9 cmEstimate: € 40/60 -
#117
Een Naamse koffiepot op pootjes met zilveren montuur. XVIIe eeuw. Barst aan de bovenkant.
Une cafetière de Namur sur pieds et monture en argent. XVIIième siècle. Il y a une craquelure au dessus.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 180/240 -
#368
Een kleine console van meerkleurig aardewerk uit Rouen. Onderaan gemerkt.
Une petite console en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#490
Een lot Nanking-aardewerk, bestaande uit vier balustervazen, waarbij twee een paar vormen en een gemberpot op houten sokkel.
Un lot d'objets en faïence Nankin, comprenant quatre vases balustre dont deux forment une paire et un pot à gingembre sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 6 - 35 cmEstimate: € 50/80 -
#778Staffordshire
“Victoria en Albert”. Twee beelden van meerkleurig aardewerk.
"Victoria" et "Albert". Deux statues en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/120 -
#608
Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#53
Een theepotje en een vaasje op voetjes van meerkleurig aardewerk. Het eerste onderaan gemerkt. Rouen, XIXe eeuw.
Une théière et un petit vase sur pied en faïence polychrome. Ce premier porte une marque en dessous. Rouen, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 100/120 -
#308Franz Mehlem
Een reeks van vier borden van meerkleurig aardewerk met Vlaamse spreuken. Onderaan gemerkt.
Une série de quatre assiettes en faïence polychrome avec des citations flamandes. Marques sous la base.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#51
Een klepkan van blauw en wit aardewerk met een tinnen klep en een decor van personages in een landschap. Gemerkt van De Roos. Eind XVIIIe eeuw.
Une verseuse en faïence blanche et bleue avec un clapet en étain, décor de personnages dans un paysage. Marque De Roos. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 120/200 -
#314
Een paar lampvoeten van groengeglazuurd aardewerk.
Deux pieds de lampes en faïence verte.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#303
Een schaal van keramiek uit de jaren ‘70.
Un plat en céramique, années '70.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 35/40 -
#530
Een paar kokervazen van Nanking-aardewerk met een reliëfdecor van draken. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
Deux vases tubulaires en faïence de Nankin, décor en relief de dragons. Marque sous la base. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#393
Een paar messingen kandelaars. XIXe eeuw.
Deux chandeliers en laiton. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25/30 -
#133
Een pendule in Lodewijk XV-stijl in Italiaanse fineer en koper.
Pendule de style Louis XV en placage et cuivre. Travail italien.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/220 -
#211
Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000/1200 -
#290Ispahan
Een Perzisch figuraal tapijt van wol met voorstelling van een parkzicht en een hert op de voorgrond. Randslijtage.
Tapis persan figuratif en laine représentant un parc avec un cerf à l’avant-plan. Usures au bords.No longer availableDim. 203 x 126 cmEstimate: € 300/500 -
#236
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren en twee laden. Tijdperk Lodewijk XV.
Un buffet en chêne à deux portes avec moulures et deux tiroirs. Louis XV.No longer availableDim. b: 153 cmEstimate: € 300/500 -
#13
Een kleine radio-cassette in de vorm van een Würlitzer jukebox.
Petite radio-cassette en forme d’un jukebox Würlitzer.No longer availableDim. H: 37 cmEstimate: € 30/40 -
#380
Een sobere kapstok met vier Delftse tegels.
Portemanteaux sobre décoré de quatre carreaux de Delft.No longer availableDim. b: 74 cmEstimate: € 50/70 -
#28
Een lotje brons, bestaande uit twee verzilverde fazanten, twee mannekes pis , verkleed als Napoleon, een klein Manneke Pis en een saterhoofd.
Un lot d'objets en bronze, comprenant deux faisans, deux Mannekes Pis déguisés en Napoléon, un petit Manneke Pis et une tête de satire.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#561
Een netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een man op een schildpad. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Un netsuké en ivoire sculpté représentant un homme sur une tortue. Travail japonais, début XXième siècle. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#574Georges Grellet
“Jonge jaagster”. Kleurenlitho. Ovaal, gesigneerd buiten de plaat.
“Jeune femme chasseur”. Litho en couleurs. Ovale, signée hors planche.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#298
Verguld/verzilverd metalen figuur van een bloemenmeisje met gezicht in ivoor op een zwart marmeren voet.
Une figure en métal argenté et doré d'une jeune fille avec des fleurs, le visage en ivoire et un socle en marbre noir.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 120/200 -
#160
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1700/1900