Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een inktstel van geslepen glas, brons en graniet. Begin XXste eeuw.

Een inktstel van geslepen glas, brons en graniet. Begin XXste eeuw.

Encrier en verre taillé, bronze et granite. Début du XXe siècle.
SKU: 1904160058.
Category: curiosa.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #58
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #127

    Een wassen Madonna met kanten kleding. Onder stolp.

    Vierge en cire vêtue en dentelle. Sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #721
    Figaro, Paris

    Een zinken kappersspoelbak op gietijzeren voet. Begin XXe eeuw.

    Lavabo de coiffeur en zinc sur base en fonte. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #403

    Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.

    Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #38
    Marklin

    Een miniatuur wagon in originele doos met een pluche vuursalamander van het merk Steiff. We voegen er twee kleinere schaalmodellen van de Orient Express aan toe met bijbehorende DVD.

    Un wagon miniature dans la boîte d’origine avec un salamandre en peluche de la marque Steiff. Nous ajoutons deux modèles plus petits de l’Orient Express avec DVD.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #453

    Twee presenteervitrines met kevers.

    Deux vitrines de présentation aux scarabées.
    No longer available
    Dim. 42 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #97

    Een wassen Madonna met Kind getooid in diverse gewaden. Slijtage.

    Vierge à l’Enfant en cire, vêtue en soie dorée. Usures.
    No longer available
    Dim. H 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #23

    Een lot curiosa, bestaande uit een oude Engelse boterkarnbokaal, een kruithoorn, een lintmeter en een bronzen maatlepeltje.

    Lot de curiosités comprenant un moulin à beurre en verre et métal, une corne à poudre, une mesure en bronze et un mètre.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #667

    Een olie- en azijnstel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloemen en vogels.

    Huilier-vinaigrier en porcelaine du Japon polychrome. Décor de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #235

    Een 18 karaats geel gouden ring.

    Bague en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 8,38 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #147

    Een paar messingen kandelaars in barokke stijl en versierd met handgeschilderde porseleinen monturen.

    Paire de candélabres de style baroque en laiton et porcelaine peinte à la main.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #716

    Mahoniehouten bed, tijdperk Louis-Philippe.

    Lit en acajou d’époque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #217

    Een groep van drie dansende putti van donkergepatineerd brons. Naar XIXe eeuws voorbeeld.

    Groupe de trois putti dansant en bronze à patine foncée. D’après un exemple du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #57
    Staffordshire

    Een theeservies voor zes personen versierd met een verguld floraal decor op een “powder blue”- achtergrond. Gemerkt.

    Service à thé pour six personnes décoré de fleurs dorées sur fond bleu poudré. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #473
    Kings

    Een troebadoersstaf van zwartgelakt hout en verchroomd metaal. Gemerkt.

    Bâton de troubadour en bois noirci et métal chromé. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #216

    Een bed van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegd decor van kastanjetakken. Tijdperk art nouveau.

    Lit en acajou et bouleau tâché décoré de branches de châtaigner incrustées. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #584
    Paul Permeke
    Period: 1918 - 1990

    “Personages bij een woonwagen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Personnages devant une caravane”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 x 40 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #289
    Max. Impens

    “Interieur met man aan secretaire”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Intérieur avec un homme assis à son bureau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #352

    “Vrouw in traditionele klederdracht”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.

    “Femme habillée traditionnellement”. Huile sur panneau. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #92

    “Blinde verhalenverteller en drie luisterende meisjes”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Joseph Van Lerius.

    “Le raconteur d’histoires aveugle et trois filles l’écoutant”. Huile sur panneau. D’après un oeuvre par Joseph van Lerius.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More