#710
“Endeavour 1768”. Maquette.
#223
Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse scène in reliëf.
#184Seeburg
Een radio-platenwisselaar voor 50 33-toerenplaten. We voegen er twee oude luidsprekers aan toe.
Un tourne-disque/radio pour disques 50/33 tours. nous ajoutons deux haut-parleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#588
#715
#429
“Compositie” & “Straatzicht”. Twee grafische werken.
”Composition” & “Scène de rue”. Deux oeuvres graphiques.No longer availableDim. 45 x 40 en 22 x 20 cmEstimate: € 25 / 40 -
#477
Een piëdestal van gebeeldhouwd hardhout, gedragen door een gevleugelde tempelleeuw met glazen oogjes.
Un piédestal en bois dur sculpté, porté par un lion de temple à ailes aux yeux en verre.No longer availableDim. 105 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#386
Een klein metalen luchtertje met vijf lichtarmen en met kristallen pendeloques.
#646
Een XIXe eeuwse gobelin als muurversiering.
Un gobelin du XIXème siècle.No longer availableDim. 305 x 245 cmEstimate: € 250 / 350 -
#671
Een Engelse mantelklok versierd met personages in zwarte en vergulde Chinese lak. XIXde eeuw.
Une pendule de cheminée anglaise, décoration de personnages en laque noir et dorée. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#312M.A. Marcotte
“Rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd boven links.
”Roses”. Huile sur toile. Signature au dessus à gauche.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#740
Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
Un tapis de Caucase en laine noué main.No longer availableDim. 195 x 100 cmEstimate: € 40 / 70