#63Een verzilverd kruisbeeld onder glazen stolp.
Un crucifix argenté sous cloche.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#74Marcelle Meyers“De Alzette bij Biggen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Alzette et cochons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 50 / 100 -
#251Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
#420Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een tijgeroog van ± 8 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un oeil de tigre de ± 8 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 400 / 500 -
#487Chinees vaasje met vrouwenfiguren. Onderaan gemerkt.
Un petit vase chinois à figures féminines. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 50 / 55 -
#742Een lot van drie XIXe eeuwse Leidse flessen.
Lot de trois bouteilles de Leyde du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#272Een gedreven tinnen reliquarium. Vermoedelijk Vlaams, laat XVIIIe eeuw.
Reliquaire en étain repoussé. Probablement Flandres, fin XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#366Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. H: 250 cmEstimate: € 80 / 100 -
#95LongchampEen bruin lederen adressen agenda.
#300Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 1,11 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,13 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’un diamant central de ± 1,11 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,13 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#54Flora, WenenEen grote porseleinen sierschotel met een handgeschilderd en verguld decor van Robert Pilz. Achteraan gemerkt.
#280Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 750 / 850