#415Pazuki LondonTwee verschillende kleurrijke sjaals van rayon en zijde waarvan één met borduursel.
Deux châles différents en rayon et soie multicolore dont un brodé.No longer availableDim. 150 x 26 en 140 x 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#482“Hinkelend kind”. Olieverf op board.
#544Karel Jan Van den HeuvelPeriod: 1913-1991“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#65311 boeken. Geschiedenis, kunst. A.F. Mirande, G.S. Overdiep. “Het Schilder-Boek van Carel van Mander”. Wereldbibliotheek, Amsterdam 1943. Emile Michel. “Rembrandt. Sa vie, son oeuvre et son temps”. Hachette, Paris 1893. Slijtage en vochtvlekken. En 8 andere.
11 livres. Histoire, art. A.F. Mirande, G.S. Overdiep. “Het Schilder-Boek van Carel van Mander”. Wereldbibliotheek, Amsterdam 1943. Emile Michel. “Rembrandt. Sa vie, son oeuvre et son temps”. Hachette, Paris 1893. Usures et taches d’humidité. Et 8 autres.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#365Pazuki LondonDrie verschillende sjaals van wol, rayon en zijde, één ervan bezet met pailletten.
Trois châles différents en laine, rayon et soie, dont un muni de paillettes.No longer availableDim. 160 x 25 en 140 x 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#359Twee prenten naar de klassieke oudheid.
#525Zero HalliburtonEen zwarte aktetas van aluminium.
#390Mandarina & DuckEen bruin lederen handtas.
Sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 90 / 150 -
#606TabrizHandgeknoopt wollen tapijt. Centraal medaillon omgeven door bloemenmotieven. Brede heratiboord. Perzisch werk. Lichte randslijtage.
#152Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Landschap”. Olieverfschilderij. Gesigneerd.
#430Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
#232Een commode met vier laden in accolade in Régencestijl.
Commode ouvrant à quatre tiroirs en accolade. Style Régence.No longer availableDim. 85 x 115 x 54 cmEstimate: € 120 / 200