#632Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#607Michelle Wiser“San Angel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“San Angel”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#9Een antiek houten kistje, binnenin versierd met ingelegde figuren en bekleed met schildpad aan de buitenkant.
Coffret ancien en bois, l’intérieur décoré de figures incrustées, l’extérieur en placage d’écaille.No longer availableDim. 11 x 28 x 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#155Mandarina Duck“Knock business”. Een rode pochette van leder en textiel.
“Knock business”. Pochette rouge en cuir et textile.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#410Een zilveren halsketting met amulet. Yemen.
Collier en argent avec amulette. Yemen.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#201Griekse godin. Bronzen beeld naar het classicisme.
#320Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,57 ct. Color F I1.
Brillant rond dans un certificat fermé AIG. 0,57 ct. Couleur F. I1.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#203V. Paulet & J. Sarazin. “Traité d’Anatomie Topographique”. 2 delen “Atlas”, 1 deel “Texte”. Ed. Victor Masson & Fils, Paris, 1867. In-4°, goede staat. De atlassen met talrijke kleurenplaten.
#776Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
#608Een hallantaarn van koper en geslepen glas, versierd met guirlandes en ramskoppen.
Lanterne de vestibule en cuivre et verre taillé décorée de guirlandes et de têtes de bélier.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 120 / 160