#510Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,60 ct. en kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,74 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant centrale de ± 0,60 ct et de petits diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#413Een lot van 86 oude reclamepins. Jaren ‘30 tot ‘60.
#742Een lot van drie XIXe eeuwse Leidse flessen.
Lot de trois bouteilles de Leyde du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#657Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.
#662Een salontafel met twee laden, het blad versierd met een ingelegde fruithouten bies.
#705Een bruine portefeuille en sleutelzakje gemerkt CP. We voegen er een kaartenhouder e.a. aan toe.
#453Een cilindervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Gemonteerd als lampenvoet.
Un vase cylindrique en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#604Roger RaveelPeriod: 1921-2013Compositie met boom. Lithografie, gesigneerd en genummerd 51/100 buiten de plaat.
#442Twee oude seinsleutels, een seinalarm en een telefoon.
Deux clefs de signalisation anciennes, un signal d’alarme et un ancien téléphone.No longer availableDim. l: 15,5 & 17,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#754André GoezuPeriod: °1939“Un regard dans la ville”. Litho. Gesigneerd en genummerd 89/100.
”Un regard dans la ville”. Litho. Signée et numérotée 89/100.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 40 / 60