#759P.V.H.“Mechanische Hand met Roos”. Litho. Gemonogrammeerd, gedateerd 1969, genummerd 2/25 en E.A.
“Main mécanique et rose”. Litho. Monogrammée, datée 1969, numérotée 2/25 et E.A.No longer availableDim. 32 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#791Chromen staanlamp. Jaren zeventig.
#159Fernand Venckeleer“Stilleven met chrysanten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, chrysanthèmes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#432Ch. Croonst“Watervallen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
“Cascades”. Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#111Een vrouwenbuste van donkergepatineerd plaaster.
Un buste féminin en plâtre à patine foncée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50 / 70 -
#327Hergé“Tintin”. Zeven albums in zeer gelezen staat. Harde covers.
”Tintin”. Sept albums à couverture dure, état usuré.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#279Een wit marmeren bas-reliëf met een voorstelling van Venus en Cupido. Achteraan met stempel “Arts and commerce promoted”.
Bas relief en marbre blanc représentant Vénus et Cupidon. Cachet au verso: “Arts and commerce promoted”.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#545Zero Halliburton“Elite”. Een lichtgrijze aktetas van aluminium.
#668Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
#605Zero HalliburtonEen licht grijze mini aktetas van aluminium.
#186Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
#52Mariette Lydis“Twee jonge vrouwen met bloemen”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 14/200n buiten de plaat. Verkleurd papier.
”Deux jeunes femmes et fleurs”. Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 14/200 hors planche. Papier décoloré.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 50 / 70