Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een inktstel van rood en roze marmer met een glazen inktpot en met bijpassend vloeiblok.

Een inktstel van rood en roze marmer met een glazen inktpot en met bijpassend vloeiblok.

Un encrier en marbre rouge et rose, pot à encre en verre et buvard assorti.
Dim. b: 25 cm
SKU: 2210190343.
Category: Marmer.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #343
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #591

    Een gestileerd hoofd van wit marmer.

    Tête stylisée en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 360 / 380

Other lots in this auction

  • #502

    Compositie. Olieverf op doek.

    ”Composition”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #582

    “Alpengezicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Filarski.

    ”Paysage des Alpes”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Filarski.
    No longer available
    Dim. 25 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #496
    Keshan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapîjt.

    Un tapis de Perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 282 x 180 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #288

    Twee oude atlassen, waarbij één uit 1892 (van Belgische geograaf Alexis Marie Gochet, 1835-1910) en één uit 1926.

    Deux atlas anciens, dont un de 1892 ( par le géographe belge Alexis Marie Gochet, 1835 -1910) et un de 1926.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #85
    Pazuki London

    Twee verschillende sjaals van wol en zijde met geborduurde bloemen.

    Deux châles différents en laine et soie aux fleurs brodées.
    No longer available
    Dim. 160 x 30 en 155 x 25 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #323
    Richard

    Een kartelklok van gelakt hout, versierd met verguld decor van rozen. In de stijl van de Neuchateloises.

    Cartel en bois laqué, décoration dorée de roses. Dans le style des Neuchateloises.
    No longer available
    Dim. 45 + 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #302

    “Madonna met kind”. Olieverf op paneel. XVIIIe eeuw. Te restaureren.

    “Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. XVIIIe siècle. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 33 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #322

    Een schouwspiegel met houten lijst met schildpad.

    Un miroir de cheminée à encadrement en bois et tortue.
    No longer available
    Dim. 104 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #146

    Een eikenhouten koffer met gegalbeerd deksel.

    Coffre en chêne à couvercle galbé.
    No longer available
    Dim. 82 x 120 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #411

    “Stormloop naar de sterren, de ruimtevaart” & “De auto’s in de wereld 1964”. Twee albums met chromo’s van Chocolade Jacques.

    ”L’espace” & “Les voitures dans le monde en 1964”. Deux albums chromo’s. Chocolat Jacques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #412

    Een reeks van tien ingekleurde en ingekaderde prenten van vissen, afkomstig uit een XIXe eeuwse Spaanse encyclopedie.

    Une série de dix images en couleurs et encadrées de poissons, venant d’une encyclopédie espagnole du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm (kaders)
    Estimate: € 30 / 50
  • #637
    Vic Gentils
    Period: 1919-1997

    Bronzen sculptuur. Niet gesigneerd. Geschenk van de auteur.

    Sculpture en bronze. Sans signature, mais don de l’artiste.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More