Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#42Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964“Quimper”. Een potloodschets.
”Quimper”. Une esquisse au crayon.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#530Een 18 karaats geel gouden ring met een diamant van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 15,06 gEstimate: € 600 / 800 -
#20Een acht rijen parelarmband van verschillende groottes met 18 karaats geel gouden slot bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en half edelstenen.
Bracelet à 8 rangées de perles de différentes tailles et à fermoir en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 59,15 gEstimate: € 900 / 1000 -
#744“Wijzen”. Een Arabische schildering op ivoor in een met messing en parelmoer ingelegde kader.
“Sages”. Peinture arabe sur ivoire dans un cadre en laiton incrusté de nacre.No longer availableDim. 20 x 10 cmEstimate: € 120 / 200 -
#50Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de trois saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 200 / 300 -
#32Een lot XIXe eeuwse stereoscopische foto’s op glas en op karton.
Un lot de photographies stéréoscopiques sur verre et sur carton.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#430Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 400 / 500 -
#349Willy DuynPeriod: 1936 - 1986“Portret van een boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#156Zes modulair op te bouwen kastjes als winkelinrichting.
Six meubles de magasin modulaires.No longer availableDim. 170 x 80 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#595NanniniTwee dezelfde hoeden van katoenfluweel.
Deux chapeaux semblables en velours de coton.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#433Een lot kristal, bestaande uit een kleurloze vaas met tinnen monturen, een blauwe vaas, een blauwe asbak, een rode pul en een deels gesatineerd kleurloos vaasje.
Un lot de cristal, comprenant un vase incolore et montures en laiton, un vase bleu, un cendrier bleu, une chope rouge et un vase partiellement satiné et incolore.No longer availableDim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#87Een paar opgezette grondeekhoorns op houten voetstukjes.
Une paire d”écureuils empaillés sur socles en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 60

