#405Een verzilverd metalen bestek met Lodewijk XV-motieven. In ménagère.
#639EboniteTwee bowlingballen, 4 kg en 6 kg. Met bijbehorende draagtassen.
Deux boules de bowling, 4 kg et 6 kg. Avec sacs de transport assortis.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#166Een groot gebeeldhouwd eikenhouten buffet in Lodewijk XV-stijl. Vier in accolade gebogen laden, voluutpoten. Mogelijk Maaslands, XIXde eeuw.
Un grand buffet en chêne sculpté de style Louis XV. Quatre tiroirs galbés en accolade, pieds en volute. Peut-être Maasland, 19e siècle.No longer availableDim. 118 x 127 x 57 cmEstimate: € 500 / 900 -
#284Fritz Van Luppen“Herfst in Park Den Brandt, Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
"Automne au Park Den Brandt, Anvers". Huile sur toile. Signée et datée 1925.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#534Lily Van Oost“Surrealistische voorstellingen”. Vier inkttekeningen op papier. Alle vier gesigneerd en gedateerd 1970.
« Représentations surréalistes ». Quatre dessins à l'encre sur papier. Tous les quatre signés et datés 1970.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#576Een handgeknoopt Turks wollen kleedje. Enige slijtage.
"La messe". Technique mixte sur papier. Monogrammé et daté "XVIII".No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 180 / 240 -
#676Een lot van vier handgeknoopte wollen kleedjes.
#122De Wael“Zeilschepen op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voiliers en mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 80 / 120