#140
#108Disney
Place a bid ›Estimate: € 200 / 300 -
#20
Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot. 925‰.
#10
#32
Een spiegel in bronzen kader met de afbeelding van Minerva, slangen en griffioenen.
#200
#3Emirober
#94René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Bospad naar het dorp”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#126
Een gefineerde biedermeyer sécrétaire, periode 1820-1830. Met drie laden en klapblad, met galerij en laden binnenin.
#58Wolfers Fréres
Een zilveren beker met florale decoratie, draagt een naamopschrift ‘Marthe’ en onderaan gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.