Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin en witte, bruine en groene opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin en witte, bruine en groene opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.

Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin en witte, bruine en groene opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.

Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges à l’intérieur et des lignes blanches, brunes et vertes par dessus, torsadées. Vers 1900.
Dim. l: 110 cm
SKU: 1906180287.
Category: Glaswerk.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #287
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #304

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met een rode lijn binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne rouge à l’intérieur et un ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 102 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #388
    Murano

    Een vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.

    Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #773

    Een reeks van tien konische glazen met geslepen decor in de stijl van de jaren ‘20.

    Suite de dix verres coniques avec un décor gravé dans un style des années ‘20.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #279

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.

    Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.
    No longer available
    Dim. l: 107 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #253

    Een Italiaanse lotelingenstok van getorst groen en wit glas. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit italienne en verre torsadé vert et blanc. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #788

    Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit 7 champagnecoupes, een wijnglaasje, 5 aperitiefglaasjes en twee rodewijnglazen.

    Partie de services à verres comprenant 7 coupes à champagne, un verre à vin blanc, 5 gouttes et deux verres à vin rouge.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #384

    Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.

    Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #747

    Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.

    Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.
    No longer available
    Dim. h: 24 &14,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #319

    Een lotelingenstok van groen Italiaans glas met opliggende witte en blauwe lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes blanches et bleues par dessus, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #379

    Een geribde karaf van geblazen glas met een eendenbekmontuur van verzilverd metaal in art nouveaustijl. Binnenin met stop. XIXe eeuw.

    Une carafe en verre soufflé avec monture de col canard dans le style art nouveau. Avec bouchon intérieur. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #647

    Een Chinese flacon van kleurloos glas met een bruin-paarse reliëfdecor van een draak en een mythische vogel. De stop van rood dennenhars. Omstreeks 1900.

    Flacon chinois en verre translucide avec overlay brun-mauve composant un dragon et un oiseau mythique. Bouchon en résine de pin rouge. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #294

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe, groene, zwarte en witte opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit italienne torsadée en verre avec des lignes bleues, vertes, noires et blanches. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 98 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #16

    Een glazen gebakschotel op voet met een gesatineerd decor van fruit.

    Un plat à tarte sur pied en verre satiné, décor de fruits.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 20 / 24
  • #248

    Een paar Boomse vazen op voet, versierd met een handgeschilderd decor van lelies.

    Deux vases de Boom sur pied, décor de fleurs de lys peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #263

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges à l’intérieur. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 92 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #329

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en zwarte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes bleues et noires superposées, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 96 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #131

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en blauwe lijnen binnenin op vergulde achtergrond. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrits en verre italien avec des lignes rouges et bleues sur fond doré. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #273

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met blauwe lijnen binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes bleues à l’intérieur et une ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 102 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #728

    Een pique-fleurs van gesatineerd glas met classicistische damesfiguren in reliëf.

    Un pique-fleurs en verre, figures de dames dans le décor en relief.
    No longer available
    Dim. h:16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #793

    Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.

    Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #339

    Een lotelingenstok van blauw Italiaans glas met een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne blanche superposée, torsadée. +- 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 97 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #777

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #121

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met rode lijnen op vergulde achtergrond. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges sur fond doré. vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #349

    Een kleine lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende witte en roze lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une petite canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l’intérieur et des lignes blanches et roses par dessus. Vers 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #711

    Een paar boekensteunen in speksteen.

    Une paire de serre-livres en pierre de lard.
    No longer available
    Dim. h.13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #816

    Een schedel van een grote antilopesoort, maar zonder hoorns.

    Un crâne d’une grande antilope sans bois.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 80 / 130
  • #413

    Een naturalistisch weergegeven vissersmand met een krab en garnalen. Chinees werk.

    Un panier de pêcheur à la décoration de crabe et crevettes. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #163

    Een paar pauwstaartborden van blauw en wit Delfts porselein met gele rand. XVIIIe eeuw.

    Deux assiettes en porcelaine de Delft bleue et blanche, représentation de queues de paons, rebords jaune. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #791

    Een mahoniehouten tafel met zes gedraaide poten en zes bijhorende stoelen. Zes verlengbladen.

    Une table en acajou à six pieds torsadés et six chaises assorties. Six allonges.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #157

    Twee heiligenbeelden van gepolychromeerd hout op consoles.

    Deux statues de saints en bois polychromes sur consoles.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #302

    Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl met drie laden, versierd met marquetterie, bronsbeslag en met een rood marmeren blad.

    Une petite commode de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs, décoration de marqueterie, montures en bronze et tablette en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. b: 76 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #344

    Een lot boeken, bestaande uit negen chromo-albums, twee delen met gebundelde uitgaves van de Zondagsvriend en een album met oude postkaarten.

    Un lot de livres comprenant neuf albums de chromos, deux volumes du “Zondagsvriend” en reliures et un album de cartes postales anciennes.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 100
  • #455

    Een olifant van gesculpteerd hout. Slagtanden ontbreken.

    Un éléphant en bois dur sculpté. Les défenses sont manquantes.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #10

    Een halssnoer met bijpassende oorbellen van koraal met geweven koord als slot.

    Un collier avec boucles d’oreilles assorties en corail et corde tissée comme fermoir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #176

    Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.

    Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. Base d’’origine XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 169 x 154 x 63 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #486

    Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.

    Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.
    No longer available
    Dim. b: 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More