Similar lots by type
-
#304Een lotelingenstok van Italiaans glas met een rode lijn binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne rouge à l’intérieur et un ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 40 / 50 -
#384Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.
Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.No longer availableDim. h: 26 & 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#777Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#131Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en blauwe lijnen binnenin op vergulde achtergrond. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrits en verre italien avec des lignes rouges et bleues sur fond doré. Vers 1900.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 50 / 60 -
#319Een lotelingenstok van groen Italiaans glas met opliggende witte en blauwe lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes blanches et bleues par dessus, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 50 / 60 -
#339Een lotelingenstok van blauw Italiaans glas met een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne blanche superposée, torsadée. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 40 / 50 -
#773Een reeks van tien konische glazen met geslepen decor in de stijl van de jaren ‘20.
Suite de dix verres coniques avec un décor gravé dans un style des années ‘20.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#388MuranoEen vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#379Een geribde karaf van geblazen glas met een eendenbekmontuur van verzilverd metaal in art nouveaustijl. Binnenin met stop. XIXe eeuw.
Une carafe en verre soufflé avec monture de col canard dans le style art nouveau. Avec bouchon intérieur. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#121Een lotelingenstok van Italiaans glas met rode lijnen op vergulde achtergrond. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges sur fond doré. vers 1900.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 150 / 200 -
#349Een kleine lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende witte en roze lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une petite canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l’intérieur et des lignes blanches et roses par dessus. Vers 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 35 / 45 -
#728Een pique-fleurs van gesatineerd glas met classicistische damesfiguren in reliëf.
Un pique-fleurs en verre, figures de dames dans le décor en relief.No longer availableDim. h:16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#279Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 35 / 45 -
#16Een glazen gebakschotel op voet met een gesatineerd decor van fruit.
Un plat à tarte sur pied en verre satiné, décor de fruits.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 20 / 24 -
#253Een Italiaanse lotelingenstok van getorst groen en wit glas. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre torsadé vert et blanc. Vers 1900.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 40 / 50 -
#273Een Italiaans glazen lotelingenstok met blauwe lijnen binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes bleues à l’intérieur et une ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 35 / 45 -
#647Een Chinese flacon van kleurloos glas met een bruin-paarse reliëfdecor van een draak en een mythische vogel. De stop van rood dennenhars. Omstreeks 1900.
Flacon chinois en verre translucide avec overlay brun-mauve composant un dragon et un oiseau mythique. Bouchon en résine de pin rouge. Vers 1900.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#788Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit 7 champagnecoupes, een wijnglaasje, 5 aperitiefglaasjes en twee rodewijnglazen.
Partie de services à verres comprenant 7 coupes à champagne, un verre à vin blanc, 5 gouttes et deux verres à vin rouge.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#329Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en zwarte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes bleues et noires superposées, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 35 / 45 -
#294Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe, groene, zwarte en witte opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne torsadée en verre avec des lignes bleues, vertes, noires et blanches. Vers 1900.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 35 / 45 -
#248Een paar Boomse vazen op voet, versierd met een handgeschilderd decor van lelies.
Deux vases de Boom sur pied, décor de fleurs de lys peint à la main.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#287Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin en witte, bruine en groene opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges à l’intérieur et des lignes blanches, brunes et vertes par dessus, torsadées. Vers 1900.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 40 / 50 -
#747Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.
Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.No longer availableDim. h: 24 &14,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#793Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#650Een bureau van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met vijf laden onder het blad en vijf laden in het opzet.
Un bureau en chêne sculpté, style Renaissance, à cinq tiroirs sous la tablette et cinq autres tiroirs.No longer availableDim. 120 x 130 x 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#75Een 18 karaats geel gouden ketting met een harlekijn als hanger van 18 karaats geel goud.
Une chaîne en or jaune 18 ct. et un pendentif arlequin en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,20 gEstimate: € 280 / 350 -
#558Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vogels en bloemen. Restauratie aan het deksel en een grote barst bovenaan de vaas.
Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et oiseaux. Réparation au couvercle et dégât importante au dessus.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#324Louis De Saeger“Bloemstilleven met schelpen.” Pastel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, coquillages”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 42 cmEstimate: € 150 / 200 -
#639Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Medio XXste eeuw.
Un vase balustre en porcelaine de Chine polychrome. Mi- XXième siècle.No longer availableDim. 61,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#401Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit vijf verschillende vogels, waarvan één met glazen oogjes.
Un lot de scuptures en bois asiatiques, comprenant cinq oiseaux différents dont un avec des yeux en verre.No longer availableDim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#633Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.
Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#445Een wit metalen Jugendstil tafeltje met accenten in goudverf.
Une petite table ‘Jugendstil’ blanche aux accents en peinture dorée.No longer availableDim. h. 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#200Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 21,6 karaat. United States of Amerika. Twenty Dollars. Liberty 1924.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti d’une pièce de 21,6 ct. ‘United States of America. Twenty Dollars. Liberty 1924’.No longer availableDim. 66,98 g Ø 4,50 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#436Twee piëdestals en een vierkant bankje met rieten zit.
Deux piédestaux et une banquette carrée aux sièges cannées.No longer availableDim. h: 45, 70 & 86 cmEstimate: € 50 / 60 -
#197Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926“Twee paardenhoofden”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Als studie voor een groter werk. Gemonogrameerd
”Deux têtes de chevaux”. Huile sur toile marouflé. Etude pour un travail plus important. Porte un monogramme.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#106Een paar eikenhouten crapeauds in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Deux crapauds en chêne , style Louis XV, revêtement de velours vert.No longer availableEstimate: € 160 / 220


