Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Italiaans schouwgarnituur met romantische taferelen en een cobaltblauwe achtergrond met goudkleurige decoraties.

Een Italiaans schouwgarnituur met romantische taferelen en een cobaltblauwe achtergrond met goudkleurige decoraties.

An Italian fireplace set with romantic scenes and a cobalt blue background with gold decorations.
Dim. h 43 x Ø 30 cm
SKU: 2609230297.
Categories: Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #297
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #479
    Marcel Cockx
    Period: °1930

    ‘Boszicht’, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Cockx.

    'Forest view', oil on canvas, signed Marcel Cockx.
    No longer available
    Dim. h 80 x b 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #558

    Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.

    A Chinese porcelain vase with a dragon motif in the design.
    No longer available
    Dim. 43 x Ø25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #222

    Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.

    An Italian mirror with sculpted frame and elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 110 x 57cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #578

    Een paar Chinese porseleinen gemberpotjes met enkele figuren in het decor.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars with some figures in the decor.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø13cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #399
    Bogaert

    “Boszicht met bospas”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd onderaan.

    "Boszicht met bospas" translates to "Forest view with forest path". It is a painting done in oil on canvas and is signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 48cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #573

    Een paar blauw-wit Chinese porseleinen cache-pots met floraal motief.

    A pair of blue and white Chinese porcelain cache pots with floral motif.
    No longer available
    Dim. 20 x 20cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #242
    Eugène Meulemans

    ‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.

    "Belgian winter," a painting, oil on canvas featuring 2 horses, signed by Eugène Meulemans, 1921.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #372

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".
    No longer available
    Dim. 31 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #73

    Een bronzen beeldje van een hond met zwart patina. Op een grijs marmeren sokkeltje.

    A bronze figure of a dog with black patina. On a grey marble base.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #135
    Fritz Bosteels

    “Kreek in Winter - te Sombeke.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Creek in Winter - in Sombeke." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 220 / 250
  • #534

    Een Balinese Tanka, begin 20ste eeuw. Met afbeelding van de viering van het bereiken van nirvana.

    A Balinese Tanka, early 20th century. Featuring an image of the celebration of attaining nirvana.
    No longer available
    Dim. 128 x 148 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #468

    Een zamakken beeld met geblinddoekte vrouw en putti.

    A zamak sculpture with blindfolded woman and putti.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #498
    Gold Imari

    Een kaststel met twee vazen en één dekselvaas van handgeschilderd Imari porselein.

    A set of two vases and one lidded vase made of hand-painted Imari porcelain.
    No longer available
    Dim. h 47 & 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #549
    Louis Halflants
    Period: 1898-1984

    “Kinderen aan de ontbijttafel”. Een schilderij, pastel op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.

    "Children at the breakfast table". A painting, pastel on canvas. Signed and dated 1931 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 80 x 100cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #195

    Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen.

    An oak wardrobe, 2-door with sculpted elements.
    No longer available
    Dim. 221 x 176 x 61cm
    Estimate: € 100 / 175
  • #392
    André Goezu

    ‘A L’Affut’, Lithografie, buiten de plaat getekend A. Goezu, nr 20/35.

    "A L'Affut", Lithograph, signed outside the plate by A. Goezu, no. 20/35.
    No longer available
    Dim. h 21 x b 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #594
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Rokende man voor het haardvuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Smoking man by the fireplace." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 64 x 79 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #189

    “Andries Bicker”. Een schilderij, olieverf op doek, naar Bartholomeus van der Helst.

    "Andries Bicker". A painting, oil on canvas, after Bartholomeus van der Helst.
    No longer available
    Dim. 97 x 70cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #537

    Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.

    A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #609
    Jack Godderis
    Period: 1916-1971

    “Man met baard”. Een schilderij, olieverf op papier. Bovenaan gesigneerd.

    "Man with beard". A painting, oil on paper. Signed at the top.
    No longer available
    Dim. 39 x 28cm
    Estimate: € 75 / 125
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More