#663Een oude lederen hutkoffer.
#67Een sobere houten scribaan.
#531Een Chinese koro van brons, getooid met een tempelleeuw.
#567Een zittende Boeddha van massief messing. Enkele manco’s en beschadiging.
#368Boch GermanyEen aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt.
#307Een grote rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
#769“Het voederen van de zwijnen.” Gemengde techniek, aquarel. Gemonogrammeerd.
”Le nourrissage des porcs”. Techniques mixtes, aquarelle. Monogramme.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 100 / 160 -
#513Val St. LambertEen grote vaas van kristal, geel gekleurd in de massa.
Un grand vase en cristal, jaune dans la masse.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50