#675Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
#607Een tafellamp met zware granieten voet.
#611Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
#795Een messing lampvoet in Hollywood Regency-stijl met groen stoffen kap.
#736Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#416Een koperen kandelaar gemonteerd als lamp.
#558Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
#596Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
#608Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
#535Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#776Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#171Lachenal & Co. London“Accordeaphone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Accordeaphone met celluloid belegd en bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London”. Een uniek instrument waarvan slechts 8 werden gemaakt. Begin 20e eeuw.
"Accordeaphone." A wooden and leather sculpted Accordeaphone with celluloid inlays and accompanying leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London." A unique instrument of which only 8 were made. Early 20th century.No longer availableDim. 24 x 33 x 24cmEstimate: € 3500 / 5000 -
#724Vier gravures. Alfred Van Neste. “Stadspoort”. Ets (ruitje gebroken). Alfred Van Neste. “Brugge”. Kleurenets. Genummerd en gesigneerd. Isidore van Mens“Sint-Rombouts, Mechelen. Genummerd en gesigneerd. Roger Hebbelinck. “De Brugse Reien”. Kleurenets genjummerd en gesigneerd.
Four engravings. Alfred Van Neste. "City Gate". Etching (damaged glass). Alfred Van Neste. "Bruges". Color etching. Numbered and signed. Isidore van Mens "Sint-Rumbold's, Mechelen". Numbered and signed. Roger Hebbelinck. "The Canals of Bruges". Color etching, numbered and signed.No longer availableDim. 20x25 cm - 42x32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#311Een gedreven messingen pendule. Vroeg 20ste eeuw. Met sleutel. Kleine beschadiging bovenaan.
A driven brass pendulum. Early 20th century. With key. Small damage at the top.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 35 / 50 -
#61Een Italiaanse piëdestal met bloempot voorzien van vergulde elementen in plaaster.
#26Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#196Val Saint-LambertRandschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
#335Oro ZecchinoEen lot van 17 vintage inox borden met vergulde rand. Gemerkt “Oro Zecchino” door Gottinghen. Inox argent 18/10.
A lot of 17 vintage stainless steel plates with gilt edge. Marked "Oro Zecchino" by Gottinghen. Stainless steel, silver plated 18/10.No longer availableDim. Ø28cmEstimate: € 50 / 100 -
#322Richard BasseleerMediteraan dorpzicht aan de zee, olieverf op board.
Mediterranean village seascape, oil on board.No longer availableDim. 18.5 x 23.5 cmEstimate: € 25 / 75 -
A bronze vide-poche depicting 2 elephants, signed HK at the bottom.No longer availableDim. 2 x 25 x 10 cmEstimate: € 30 / 40