#274Een antieke spiegel in vergulde lijst.
#340Een metalen kantelspiegeltje in barokstijl.
#322Een lange rechthoekige spiegel.
#89Een eikenhouten schouwspiegel in Henri II-stijl.
#662Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#34Een antieke vierkante spiegel in vergulde lijst.
#59Een spiegel van verguld hout in Louis XVI-stijl.
Miroir en bois doré de style Louis XVI.No longer availableDim. 77,5 x 32 cmEstimate: € 170 / 200
#53Collectie van vijf diverse waaiers, waarvan twee in omlijsting.
#527Een Chinees voorraadmandje van roodgelakt hout met verguld decors van personages, bloemen en draakjes. XIXe eeuw. Enkele beschadigingen.
Panier de provision chinois en bois laqué rouge à décors dorés de personnages, fleurs et dragons. XIXème siècle. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#305Fauteuil à la reine, gebeeldhouwd in Régencestijl.
#523Twee Japanse geishapoppen op houten voetstuk.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de fleur en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,16 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 900 / 1000 -
#374“Het witte hemd”. Een kunstwerk. Onleesbaar signatuur.
#674Een paar kraanvogels van cloisonné op messing en op houten voetstukjes.
#375Een partij zilveren munten: 24 stuks Canada Olympische spelen 1976, ontworpen in 1972. De nummers 5 t.e.m. 28: 5 en 10 dollar, 925/1000 zilver. In 6 luxe etuis. Mint. Ongeveer 1000 g.
Lot de pièces en argent : 24 pièces Jeux Olympiques du Canada 1976, conçu en 1972. Numéros 5 à 28 : 5 et 10 dollars, argent 925/1000. Dans 6 coffrets de luxe. FDC. Environ 1000 grammes.No longer availableDim. Ø 38 & 45 mmEstimate: € 450 / 550 -
#176Een uit twee delen opgebouwd antiek eikenhouten meubel met openend blad bovenaan en met zes laden.
Un meuble ancien en chêne composé de deux parties avec dessus ouvrant et de six tiroirs.No longer availableDim. 117 x 119 x 47 cmEstimate: € 100 / 120