Other lots in this auction
-
#574“Compositie”. Olieverf e.a. op doek. Draagt monogram: T.C.
”Composition”. Huile et autres sur toile. Porte un monogramme: T.C.No longer availableDim. 91 x 137 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#340Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct. en twee Colombiaanse smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,30 ct et de deux émeraudes de Colombie ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableDim. 5,87 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#726Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.
Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 15 en 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#201Louis Léopold ChambardPeriod: 1811 - 1895“Le travail”. Een bronzen beeld met donker patina. Gesigneerd. Als schenking aan de Heer Goetbloet in 1908.
”Le travail”. Une statue en bronze à patine foncée. Signée. Un cadeau à Mr Goetbloet, 1908.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#295Een 18 karaats geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 850 / 950 -
#596KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200 / 240 -
#2Een lot van zeven foto’s van de bemanningen van verschillende Apollo-missies, waarbij vijf met de handtekeningen van de astronauten.
Un lot de sept photos de différents équipages des missions Apollo, dont cinq avec signatures des astronautes.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 35 / 50 -
#790Twee vintage stoelen naar een ontwerp van Mart Stam met bijpassende magazinehouder. Italiaans werk.
Deux chaises vintage d’après une création par Mart Stam et un porte-magazines assorti. Travail italien.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#466Drie handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Trois carpettes orientales nouées main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#491Een koekoeksklok van een gepolychromeerd hout.
Un coucou en bois polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 10 / 20 -
#658Een gegoten beeldengroep in de vorm van een jongen en een meisje. Op albasten sokkel. Italiaans werk.
Un groupe coulé représentant une jeune homme et une jeune fille. Sur socle en albâtre. Travail italien.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#416Een koperen haardgarnituur, bestaande uit een pauwstaarthaardscherm, twee haardstellen, een houtbak, een paar vuurbokken en een staander voor lucifers.
Une garniture de cheminée, comprenant un pare-feu en queue de paon, deux ensembles de feu, un bac à bois, une paire de chenets et un porte-allumettes.No longer availableEstimate: € 120 / 200

