Similar lots by type
-
#733
“Aapjes”. Een gepatineerde plaasteren groep.
”Petits singes”. Groupe en plâtre patiné.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/100 -
#528
“Visser”. Een gesculpteerd houten beeld. Chinees werk.
”Pêcheur”. une statue en bois sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/50 -
Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
Een paar grijsgepatineerde houten kandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres en bois patinés gris de style Baroque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50/80 -
#293
“Sint Anna ten Drieën”. Een gepolychromeerd plaasteren groep. Enkele beschadigingen aan de basis.
”Sainte-Anne à trois”. Un groupe en plâtre polychrome. Quelques dégâts à la base.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 300/500 -
#613
Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha en bois polychrome. Thaï.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 420/460 -
#508
Een antieke zittende Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha antique assis en bois doré.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#282
Een houten reliëf met een voorstelling van Bacchus, ondersteund door twee saters.
Relief en bois représentant Bacchus soutenu par deux satyres.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#78
“Romulus en Remus”. Een gepatineerde messingen groep.
”Romulus et Rémus”. Un groupe en laiton à patine.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 100/150 -
#603
Een knielende Thaise Boeddha van verguld en gepolychromeerd hout.
Bouddha agenouillé en bois doré et polychromé. Thaï.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 420/460 -
#207
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld in de geest van Botero.
“Nu féminin”. Sculpture en bronze dans l’esprit de Botero.No longer availableDim. h: 136 cmEstimate: € 2600/3000 -
#188
Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Une paire de serre-livres sous forme de lionnes.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 320/380 -
#704
Een plaasteren herenbuste met bronskleurig patina.
Buste d’homme en platre à patine bronze foncée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/120 -
#553
Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.
Bouddha tibétain en bronze argenté.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 260/300 -
#541
“Mahavira”. Een oppergod van het jaïnisme op lotusbloem van verguld brons.
“Mahavira”. Le dieu principal du jaïnisme sur une lotus en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220/260 -
#621
Een staande Thaise Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout, versierd met gekleurd glazen kraaltjes.
Bouddha debout en bois polychrome et doré décoré de petits perles en verre. Thaï.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 750/800 -
#451
Een paar tempelleeuwen van meerkleurig geglazuurd Chinees aardewerk.
Une paire de lions de temple en faïence de Chine à glaçure.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45/55 -
#491
Een lot van vijf stuks ivoor, Afrikaans snijwerk. Begin XXe eeuw.
Un lot de cinq pièces d’ivoire, travail africain. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/60 -
#731
Een antieke zittende monnik van zwartgepatineerd hout.
”Ancien moine assis en bois noirci.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/200 -
#143R. Tubach
Een plaasteren herenbuste met bronskleurig patina. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Buste d’homme en plâtre à patine bronze foncée. Signé. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/120 -
#692
Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#558Michel Hereman
“Post-apocalyptisch wezen met prooi”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Etre post-apocalyptique avec sa proie”. Sculpture en terre cuite glaçurée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/140 -
#571
Een bronzen groep van drie lachende Chinezen.
Groupe en bronze représentant trois Chinois riant.No longer availableDim. l: 35; h: 20 cmEstimate: € 260/280 -
#103
“Musicerende saters”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel. Fluit manco.
”Satyres musicaux”. Une paire de statues en bronze sur socles en marbre. Une flûte manquante.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#111
Een vrouwenbuste van donkergepatineerd plaaster.
Un buste féminin en plâtre à patine foncée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#521
Een Chinees porseleinen plaquette met een meerkleurig decor van personages in een besneeuwd landschap. Beschadiging rechts onder.
Une plaquette en porcelaine à décor polychrome de personnages dans un paysage enneigé.No longer availableDim. 53 x 26 cmEstimate: € 180/220 -
#556Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 255 cmEstimate: € 200/240 -
#481
Miniatuur kanon van ijzer en aluminium.
Un canon miniature en fer et aluminium.No longer availableDim. L. 21 cmEstimate: € 30/35 -
#790Mandarina Duck
Een bruin lederen aktetas. We voegen er een sleutelhanger aan toe.
Mallette en cuir brun. Nous ajoutons un étui à clefs.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 50/100 -
#520Pelikan
Een vulpen met 18 karaats geelgouden monturen. In etui.
Stylo à montures en or jaune 18 ct. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#132Albert CaulletPeriod: 1875-1950
“Boerenkar met driespan”. Olieverf op doek op paneel. Gesigneerd.
”Char fermier à trois chevaux”. Huile sur toile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 78 x 68 cmEstimate: € 200/300 -
#767
Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.
Quatre carafes en verre et cristal incolores.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 50/60 -
#538
Een paar vaasjes van celadonporselein met een decor van bloesems in reliëf.
Une paire de vases en porcelaine Céladon, décor de floraisons en relief.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/140 -
#691
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit negen champagnefluiten, negen rodewijnglazen, negen wittewijnglazen, negen aperitiefglazen en vijf cocktailglazen.
Service à verres en cristal taillé incolore comprenant neuf flûtes, neuf verres à vin rouge, neuf à vin blanc, neuf à apéritif et cinq verres à cocktail.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#722
Een koffie-en theeservies in Louis-Philippestijl met suikerpot, acht kopjes en twaalf ondertasjes. Omstreeks 1900. Eén dekselknop gerestaureerd.
Un service à thé et café, style Louis-Philippe, comprenant un sucrier, huit tasses et douze sous-tasses. +- 1900. Un couvercle restauré.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#775Il Bisonte
Een zwart lederen agenda met ringen.
Agenda aux anneaux en cuir noir.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#457
Chromen hanglamp. Jaren zeventig.
Une lampe à suspendre en chrome des années ‘70.No longer availableDim. Ø 37 cmEstimate: € 50/80