Similar lots by type
-
#783
Een hagedis en een scheper van brons.
Un lézard et un berger allemand en bronze.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#733
Twee gesculpteerde slagtanden, waarbij één in de vorm van een rij olifantjes en de andere met een olifant en een figuur met het hoofd in de bek van een krokodil. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Deux défenses sculptées dont une en forme d’une queue d’éléphants, l’autre représentant un éléphant et un personnages avec la tête dans la gueule d’une crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#708
“De waterdrager”. Een beeld van gepolychromeerd terracotta. Restauratie aan de ketel en de amfoor.
“Le porteur d’eau”. Sculpture en terre cuite polychrome. Restauration au bouilloire et amphore.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#212
“Ruiter te paard”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Cavalier à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 400/450 -
#570Jean GarnierPeriod: 1853 - 1910
“Spittende boer”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Met gietersmerk.
“Paysan creusant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 380/440 -
#525
“Drie gezichten”. Een moderne groep van donkergepatineerd brons.
“Trois visages”. Groupe moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#241
“Ondeugend meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Juan Clara.
“Quoi faire maintenant?...”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/100 -
#585Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
“En récréation”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“En récréation”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 380/420 -
#595Lalouette
“Koppel met bloemen”. Twee beeldjes van donkergepatineerd brons. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Couple aux fleurs”. Deux statuettes en bronze à patine foncée. Signées. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 650/700 -
#530Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van beige gepatineerd aardewerk.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à patine beige.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60/80 -
#207
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400/450 -
#188
“Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/400 -
#247Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000
“Wandelaarster”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“La promenade”. Sculpture en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 100/150 -
#214
“Gallisch krijger met jongeling”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Emile Laporte.
“Guerrier gaulois avec garçon”. Groupe en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Emile Laporte.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 400/500 -
#609
“Zittende Boeddha in tempel met diverse verschijningsvormen”. Stenen sculptuur.
Bouddha assis dans un temple. Sculpture en pierre.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 300/400 -
#253
“Poésie”. Een beeld van zamak naar een werk van Rigual. Op houten voetstuk.
“Poésie”. Sculpture en régule d’après une oeuvre de Rigual. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#163
“L’orage”. Een groep van donkergepatineerd brons op houten voetstuk naar een werk van Bruchon. Gesigneerd.
“L’orage”. Groupe en bronze à patine foncée sur base en bois d’après une oeuvre de Bruchon. Signé.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 200/240 -
#505
“Zittend naakt”. Een modern beeldje van brons met donker patina.
“Nu assis”. Statuette moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#718
Een bronzen damesprofiel op marmeren sokkel. Tijdperk art deco.
Profile de dame en bronze sur socle en marbre. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35/45 -
#242
Drie verschillende geestelijken van groengepatineerd plaaster.
Trois religieux en plâtre à patine verte.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#763
Een paar zittende Boeddha’s van donkergepatineerd brons.
Paire de Bouddha assis en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#655
Een lot verzamelalbums van het tijdschrift Robbedoes. Nrs. 143 - 184. Jaren ‘70 en ‘80.
Lot d’albums du magazine Robbedoes. Numéros 143-184. Années ‘70 et ‘80.No longer availableEstimate: € 75/100 -
#600Marcel DebutPeriod: 1865 - 1933
“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 850/1000 -
#590Emile Joseph CarlierPeriod: 1849- 1927
“Boer met houweel en spade”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
“Paysan aux pelle et pioche”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 260/280
Other lots in this auction
-
#396
Een gefineerd mahoniehouten meubeltje met klapblad en een spiegel binnenin.
Petit meuble en placage d’acajou à abattant cachant un miroir.No longer availableDim. b:57 cmEstimate: € 60/100 -
#842
Een paar lederen fauteuils. Bekleding in slechte staat.
Paire de fauteuils en cuir. Couvertures en mauvais état.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#503
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van uitrustingen op de ene en vogels en pioenen op de andere. Einde XIXe eeuw.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’armes et d’oiseaux et de pivoines. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 140/200 -
#817
Een lot van vier mahoniehouten stoelen, bekleed met groen fluweel.
Lot de quatre chaises en acajou recouvertes de velours vert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#685
Een Kaukazische kelim met floraal decor.
Kilim caucaze à décor floral.No longer availableDim. 336 x 206 cmEstimate: € 120/200 -
#313
Een lot van vijf verschillende bustes van galvanoplastie.
Lot de cinq bustes en galvanoplastie.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#555
Een ovale jardinière van brons met een reliëfdecor van een vogel in een bloemenstruik en met twee handvatten in de vorm van vogelkoppen.
Jardinière ovale en bronze à décor en relief d’un oiseau dans un arbuste fleuri. Deux anses en forme de têtes d’oiseau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/140 -
#712Gaston Wallaert
“Kinderportret ten voeten uit”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’enfant en pleine longueur”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 84 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#84
Een koperen kruisbeeld, ingelijst en achter gebombeerd glas.
Crucifix en cuivre encadré et sous verre bombé.No longer availableDim. 65 x 56 cmEstimate: € 30/50 -
#124
Antieke Kelim. Slijtage en schade.
Kilim ancien. Usures et dégâts.No longer availableDim. 330 x 296 cmEstimate: € 80/120 -
#650
Een schotel van Aritaporselein met een decor van personages en paarden.
Plat en porcelaine d’Arita à décor de personnages et de chevaux.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 60/80 -
#623
Een Chinees porseleinen theepot met metaalbeslag.
Théière en porcelaine de Chine au montures en métal.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 65/80