#622“St. Joris en de draak”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op een houten sokkel.
“St-Georges et le dragon”. Sculpture en ivoire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 300 / 360 -
#618Een erotische voorstelling van gesculpteerd Japans ivoor.
#608Twee Japanse okimono’s van gesculpteerd ivoor.
Deux okimono japonais en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 100 -
#591Een groep van gesculpteerd ivoor met twee personages als allegorie op de oogst. China, eerste helft XXe eeuw. Op houten sokkel.
Groupe en ivoire taillé représentant deux personnages comme allégorie de la moisson. Chine, début du XXe siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#475Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van twee konijntjes.
#513Een gesculpteerde slagstand, versierd met dieren in reliëf. Afrikaans werk. Eerste helft XXe eeuw. Op houten staander.
Défense sculpté décorée d’animaux en relief. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. l: 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#617Een voorstelling van de Keizer en de Keizerin van gesculpteerd ivoor. Op houten sokkels. China, begin XXe eeuw.
Empereur et Impératrice en ivoire sculpté. Sur socles en bois. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 10à / 120 -
#97Een lot ivoor, bestaande uit een staande een een knielende vrouwenfiguur, een briefopener en een krokodil. We voegen er twee gesculpteerde wrattenzwijnentanden aan toe. Eerste helft XXste eeuw.
Lot d’ivoires sculptés comprenant une femme agenouillée, un coupe papier et une crocodile. Ainsi que deux défenses de phacochère. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#587Een ivoren groep, bestaande uit een wijze op een hert en met twee kinderen. Samen met een achtergrond in de vorm van een rotsmuur, geplaatst op een gebeeldhouwde houten sokkel. China, eerste helft XXe eeuw.
Groupe en ivoire comprenant un sage sur un cerf accompagné de deux enfants. Avec l’arrière plan en forme de rocher placé sur un socle en bois taillé. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 550 / 750 -
#638Een erotische voorstelling van gesculpteerd Japans ivoor.
#653“Badend naakt”. Een erotische voorstelling van gesculpteerd ivoor.
#607Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil.
#597Een Chinese wijze van gesculpteerd ivoor. China, begin XXe eeuw.
#29Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
#673Drie Chinese bootjes van gesculpteerd ivoor op houten sokkel.
Trois bateaux chinois en ivoire sculpté sur socle en bois.No longer availableDim. L 20, 13 en 7,5 cmEstimate: € 120 / 200
#241Een paar porseleinen vaasjes in art nouveaustijl, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Naar Colenbrander.
Paire de petits vases en porcelaine de style art nouveau décorés de fleurs polychromes. D’après Colenbrander.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#231Goebbel“Sint Joris en de draak”. Een beeldje van beige biscuit. Onderaan gemerkt.
#573“Twee sumoworstelaars in actie”. Netsuké van gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan gemerkt en versierd met gegraveerde korenaren.
“Deux lutteurs Sumo en action”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, Mei-ji. Marque sous la base, qui est décorée de brins d’orge gravés.No longer availableDim. h: 4,1 cmEstimate: € 100 / 120 -
#768Een handgeknoopte Oosterse zadeldoek.
#244Frank MortelmansPeriod: 1898-1986“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#451Een zeshoekige vaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikkendecor. Onderaan gemerkt.
#63Een pendule in Lodewijk XV-stijl versierd naar het “Vernis Martin”.
#248Leonardo TorfsPeriod: °1927“Zittende vrouw”. Een beeld van groengepatineerd gips. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Femme assise”. Statuette en plâtre à patine verte. Signée et datée ‘93 sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60