Similar lots by type
-
#597
Een Chinese wijze van gesculpteerd ivoor. China, begin XXe eeuw.
Sage chinois en ivoire taillé. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 200 / 300 -
#671
Twee vazen van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXste eeuw. Kleine randschade achter aan de bovenkant.
Deux vases sculptées en ivoire. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Petit dégât à l’arrière du bord supérieur.No longer availableDim. H 65 en 63 cmEstimate: € 240 / 340 -
#29
Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Statuette de Marie en ivoire sculpté sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#660
Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een buste van een stamhoofd, twee siervaasjes, een antilope, een kameel, enz. We voegen er een rood koperen olifantje aan toe.
Lot d’ivoires africains comprenant un buste de chef, deux vases décoratifs, un antilope, un chameau etc. Nous ajoutons un petit éléphant en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#513
Een gesculpteerde slagstand, versierd met dieren in reliëf. Afrikaans werk. Eerste helft XXe eeuw. Op houten staander.
Défense sculpté décorée d’animaux en relief. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. l: 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#608
Twee Japanse okimono’s van gesculpteerd ivoor.
Deux okimono japonais en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 100 -
#581
Een ivoren groep met een rij van vijf kindjes en een hondje, trekkend aan een grote lotusbloem, waarop een krekel. Op houten sokkel. Chinees werk, begin XXe eeuw.
Groupe en ivoire présentant une queue de cinq petits enfants et un petit chien, tirant à une fleur de lotus, sur laquelle est posé un grillon. Travail chinois, début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#653
“Badend naakt”. Een erotische voorstelling van gesculpteerd ivoor.
“La baigneuse”. Représentation érotique en ivoire sculpté.No longer availableDim. l: 2,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#601
Een Chinese wijze van gesculpteerd ivoor. China, begin XXe eeuw.
Sage chinois en ivoire taillé. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 200 / 300 -
#607
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil.
Défense sculpté en forme de crocodile. Travail africain.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 150 / 180 -
#668
Een erotische voorstelling van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Japans werk.
Scène érotique en ivoire sculpté. Marque sous la base. Travail japonais.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#618
Een erotische voorstelling van gesculpteerd Japans ivoor.
Scène érotique en ivoire. Japon, Mei-ji.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#638
Een erotische voorstelling van gesculpteerd Japans ivoor.
Représentation érotique en ivoire sculpté. Travail japonais.No longer availableDim. l: 7,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#97
Een lot ivoor, bestaande uit een staande een een knielende vrouwenfiguur, een briefopener en een krokodil. We voegen er twee gesculpteerde wrattenzwijnentanden aan toe. Eerste helft XXste eeuw.
Lot d’ivoires sculptés comprenant une femme agenouillée, un coupe papier et une crocodile. Ainsi que deux défenses de phacochère. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#591
Een groep van gesculpteerd ivoor met twee personages als allegorie op de oogst. China, eerste helft XXe eeuw. Op houten sokkel.
Groupe en ivoire taillé représentant deux personnages comme allégorie de la moisson. Chine, début du XXe siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#475
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van twee konijntjes.
Netsuké en ivoire sculpté en forme de deux lapins.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#617
Een voorstelling van de Keizer en de Keizerin van gesculpteerd ivoor. Op houten sokkels. China, begin XXe eeuw.
Empereur et Impératrice en ivoire sculpté. Sur socles en bois. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 10à / 120 -
#622
“St. Joris en de draak”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op een houten sokkel.
“St-Georges et le dragon”. Sculpture en ivoire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 300 / 360 -
#593
Een groep van gesculpteerd ivoor met twee personages als allegorie op de oogst. China, eerste helft XXe eeuw. Op houten sokkel.
Groupe en ivoire taillé représentant deux personnages comme allégorie de la moisson. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#587
Een ivoren groep, bestaande uit een wijze op een hert en met twee kinderen. Samen met een achtergrond in de vorm van een rotsmuur, geplaatst op een gebeeldhouwde houten sokkel. China, eerste helft XXe eeuw.
Groupe en ivoire comprenant un sage sur un cerf accompagné de deux enfants. Avec l’arrière plan en forme de rocher placé sur un socle en bois taillé. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 550 / 750 -
#503
Een gesculpteerde ivoren slagtand in de vorm van zeven olifantjes. Beschadiging. Afrikaans werk.
Défense en ivoire sculpté présentant sept petits éléphants. Travail africain. Dégât.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#678
Een erotische voorstelling van gesculpteerd ivoor. Japans werk. Gesigneerd.
Scène érotique en ivoire sculpté. Travail japonais. Signé.No longer availableDim. l: 11 cmEstimate: € 200 / 240 -
#673
Drie Chinese bootjes van gesculpteerd ivoor op houten sokkel.
Trois bateaux chinois en ivoire sculpté sur socle en bois.No longer availableDim. L 20, 13 en 7,5 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#514Valerius De Saedeleer
“Winterlandschap”. Lithografie van een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd buiten de plaat en “Epreuve d’artiste”.
“Paysage d’hiver”. Lithographie en couleurs par Roger Hebbelinck. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#745
Een lot van zeven koekoeksklokjes van hout en kunststof, waarvan vier met een slinger in de vorm van een schommelend meisje en drie zonder slinger.
Lot de sept pendules coucou en bois et plastique dont quatre aux balanciers en forme d’une fille sur un balançoire et trois sans balanciers.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#236Wolfers
Een zilveren dienblad in Lodewijk XVI-stijl. 800‰. 1618,89 g
Plateau en argent de style Louis XVI. Poinçon de 800‰. 1618,89 gNo longer availableEstimate: € 1500 / 1800 -
#181Jacob Petit
Een man en een vrouw van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt J.P. Parijs, XIXde eeuw. (toegeschreven aan).
Un homme et une femme en porcelaine polychrome. Marque sous la base: J.P. Paris, XIXe siècle (attribuées à).No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 180 / 220 -
#407Val St. Lambert
Een kristallen vaas met een rood gegraveerd decor van gestileerde bloemen. Gemerkt VSL en getekend JS. Omstreeks 1900. De basis beschadigd.
Vase en cristal au décor rouge gravé de fleurs stylisées. Marque VSL et signature J.S. Vers 1900. Dégât à la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 140 -
#8ATA Royal
Een lotje Gouda-aardewerk, bestaande uit een vaasje, een schaaltje en een kandelaar met oor. Onderaan gemerkt.
Lot de pâtes tendres de Gouda dont un vase, un plat et un bougeoir. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#124A. Sobbelaerts (?)
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de village”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#396
Een mantel van bruin imitatiebont.
Manteau brun en fourrure d’imitation.No longer availableEstimate: € “à(à -
#250Cartier Tank Américaine XL
Een rechthoekige automatisch herenpolshorloge van 18 karaats roze goud. Witte wijzerplaat met Romeinse cijfers en datum. Bruine croco band met gouden sluiting. Genummerd 115120LX - 2927.
Montre à bracelet homme rectangulaire en or rose 18 ct. Cadran blanc aux chiffres romains et avec date. Bracelet en croco brun au fermoir en or. Numérotée 115120LX - 2927.No longer availableDim. 102,92 brutoEstimate: € 3000 / 5000 -
#518
Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met landschapdecor.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche. Décor d’un paysage.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 120 / 160 -
#234Jean-Pierre Van Den BroeckPeriod: 1914-1989
“Molenzicht met geiten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de moulin aux chèvres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621
Een Japanse zittende Boeddha van meerkleurig Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.
Bouddha assis en porcelaine de Satsuma polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 80 / 120