Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Jacob pijp van terracotta gehoogd met wit glazuur aan baard en ogen. Kop in de vorm van een man met tulband en baard met opschrift “Jacob”. Berkenhouten steel en hoornen mondstuk.
Een Jacob pijp van terracotta gehoogd met wit glazuur aan baard en ogen. Kop in de vorm van een man met tulband en baard met opschrift “Jacob”. Berkenhouten steel en hoornen mondstuk.

Een Jacob pijp van terracotta gehoogd met wit glazuur aan baard en ogen. Kop in de vorm van een man met tulband en baard met opschrift “Jacob”. Berkenhouten steel en hoornen mondstuk.

A Jacob pipe of terracotta heightened with white glaze on the beard and eyes. Head in the shape of a man with a turban and beard with the inscription "Jacob". Birch wood handle and horn mouthpiece.
Dim. L: 28 cm
SKU: 0703230245.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #245
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #423

    Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.

    Two African ceramic heads.
    No longer available
    Dim. h28cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #336

    Klein bijzettafeltje van eikenhout.

    Small side table made of oak wood.
    No longer available
    Dim. 52x34x47 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #473
    Christian Dell
    Period: 1930

    Een vintage, bakelieten bureaulamp, 1930’s model “Sigma”, door Christian Dell voor Heinrich Römmler AG.

    A vintage, bakelite desk lamp, 1930's model “Sigma”, by Christian Dell for Heinrich Römmler AG.
    No longer available
    Dim. h46 x l25cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #501

    Een 3-delig Aziatisch wierookvat van jade. Op houten sokkel, afgebeeld met ringen, pagodes, drakenhoofden en diverse elementen.

    A 3-part Asian jade incense vessel. On a wooden base, depicted with rings, pagodas, dragon heads and various elements.
    No longer available
    Dim. 113cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #114
    René Clarot
    Period: 1882-1972

    “Marinezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Marine view.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #633

    Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg.

    Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century, archaeological finds Siegburg.
    No longer available
    Dim. 10cm x Ø8cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #690
    K.LM.

    20 Amsterdamse huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, sommige nog afgesloten.

    20 Amsterdam houses of blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, some still sealed.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #42
    L. Maes

    “Zicht op het belfort.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “View of the belfry.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #301
    H. Bequet Quaregnon

    Een set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.

    Set of four polychrome earthenware pieces, including two bowls, a jug and a box in the shape of a guitar. With gilded edge. 1950s. Minimal wear, large bowl with flake on the edge.
    No longer available
    Dim. H: 5-27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #468

    Een paar bronzen gesculpteerde Sfinks kandelaren op marmeren voet.

    A pair of bronze sculpted Sphinx candlesticks on a marble base.
    No longer available
    Dim. 22cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #177
    Henri Désiré Gauquié
    Period: 1858-1927

    “Fac et Spera”, in gepatineerd brons gesculpteerd beeld, gesign “Henri Gauquié”, gieterijstempel.

    “Fac et Spera”, sculptured in patinated bronze, signed “Henri Gauquié”, foundry stamp.
    No longer available
    Dim. 61cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #204
    Delville

    “Prometheus”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Binnen de plaat gedateerd 1907.

    "Prometheus". An engraving. Signed outside the plate. Inside the plate dated 1907.
    No longer available
    Dim. 73 x 44 cm
    Estimate: € 800 / 1200
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More