Similar lots by type
-
#600
Een zittende Boeddha van meerkleurig Chinees porselein.
Bouddha assis en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 800/900 -
#543
Een vaas op sokkel van groene kwarts.
Vase et socle en quartz vert.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 80/150 -
#610
Een grote schotel van monochroom Chinees porselein met een rand in accolade.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome. Bord en accolade.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 450/550 -
#709
Messingen beeld van een gehoornde muzikant. Bengaals werk.
Sculpture en laiton représentant un musicien cornu. Travail bengali.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 40/50 -
#583
Een dubbelzijdige Ethiopische icoon. De buitenpanelen van gesculpteerd exotisch hout. Binnenin diverse religieuze afbeeldingen.
Icône double face. L’extérieur en bois exotique sculpté, l’intérieur aux représentations bibliques diverses. Ethiopie.No longer availableDim. 53 x 24 cmEstimate: € 120/200 -
#500
“Kosmos Khedive Exquisit”. Een houten reclamepaneel uitgegeven door Zigarettenfabrik Kosmos GmbH, Memmingen.
“Kosmos Khedive Exquisit”. Panneau publicitaire ed. Zigarettenfabrik Kosmos GmbH, Memmingen.No longer availableDim. 41 x 28 cmEstimate: € 30/50 -
#424
Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.
Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 100/120 -
#28
Een zeer gevarieerd lot bestaande uit o.a. een bronzen papierklem, een bronzen plaquette, een doosje van schildpad, een kleine aquarel met een afbeelding van een herderin, enz.
Lot très varié comprenant une pince à papier en bronze, une plaquette en bronze, une petite boîte en écaille, une petite aquarelle représentant une bergère etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#716
Een paar Chinese sokkels van gesculpteerd hardhout met roze marmeren blad.
Paire de socles chinois en bois exotique sculpté. Tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#521
“Fat lady”. Een beeld van terracotta. Mogelijk Tang-dynastie.
“Fat lady”. Sculpture en terre cuite. D’époque?No longer availableEstimate: € 150/250 -
#605
Een grote fishtank van blauw en wit Chinees porselein met een decor van krijgers in een landschap.
Grand aquarium en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de guerriers dans un paysage.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 1200/1300 -
#511
“Tang Paard”. Een beeld van terracotta op sokkel. Mogelijk Tang-dynastie.
“Cheval T’ang”. Sculpture en terre cuite sur socle. D’époque?No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 150/250 -
#715
Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80/100 -
#728
Drie diverse juwelendoosjes, één bekleed met hoorn, één met rode lak en één Japans met spiegeltje.
Trois boîtes à bijoux diverses, une recouvert de corne, une en laque rouge et une japonaise au miroir intérieur.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#310
Een reeks van vier borden in van blauw en wit Chinees porselein met een decor van pioenen op het plat en een bianco sopra bianco-decor op de vleugel.
Suite de quatre assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de pivoines sur le creux et en bianc-sur-blanc sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 80/120 -
#775
Een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een oranje decor van draken. Onderaan gemerkt.
Pot couvert en porcelaine de Chine, décoré de dragons de couleur orange. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 14 cm -
#530
Spiegeltje in een beschilderde omlijsting met twee deurtjes. Versierd met bloemen en vogels en met metalen strips en rozetten. Birmaans werk.
Petit miroir à encadrement formé par deux vantaux peints. Décor de fleurs et d’oiseaux avec des bandes et des rosaces en métal. Travail de la Birmanie.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100/150 -
#547
“Vogels”. Een beeld van jade op sokkel.
“Oiseaux”. Sculpture en jade sur socle.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 100/150 -
#526
Een paar Chinese kasten van roodgelakt hout, waarvan één versierd met figuurtjes.
Paire d’armoires chinoises en bois laqué rouge dont une décorée de personnages.No longer availableDim. h: 170 & 167 cmEstimate: € 400/600 -
#701
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vruchten en vlinders. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fruits et de fleurs. Marque sous la base. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#603
Een zittende Guan-Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine met Chinese tekens op de rug.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Symboles chinois sur le dos.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 360/400 -
#452
Een oude ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
Ancienne gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#678
Japans gelakt juwelenkistje met diverse deurtjes en laden. Rondom versierd met vogels, bloemen en de Fuji Yama in goudlak. XIXde eeuw.
Coffret à bijoux japonais à plusieurs petits portes et tiroirs. Décor d’oiseaux, de fleurs et du Fuji Yama en laque d’or. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#648
Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.
Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#97
Een oude gietijzeren boekenpers.
Presse à livres ancienne en fonte.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#783
“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500/1800 -
#712
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 114 cmEstimate: € 100/120 -
#735
Een lot van zes schilderijen. Olieverf en aquarel.
Lot de six tableaux. Huile et aquarelle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#786
Een kleine commode van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeurtjes onder een lade.
Petite commode en chêne sculpté à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.No longer availableDim. 82 x 69 x 42 cmEstimate: € 6à/100 -
#542
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: Heyter 37.
“Composition”. Huile sur toile. Pote une signature: Heyter ‘37.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 180/220 -
#133
Een ovaal zwarte-woudklokje met een glazen wijzerplaat.
Petite pendule ovale du Forêt Noire à cadran en verre.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#336
Een bijzetmeubeltje van gesculpteerd eikenhout met twee laden in Transitionstijl.
Meuble d’appoint en chêne sculpté à deux tiroirs. Style Transition.No longer availableDim. b: 51 cmEstimate: € 60/80 -
#704
Een guqin met vergulde versieringen en enige schildpadinleg.
Un guqin aux motifs dorés et incrusté d’écaille.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#758
Staande klok met eikenhouten kast. Tijdperk Lodewijk XVI. Wijzerplaat van koper en tin, gemerkt Jacobus Joosten à Maeseyck (1740-1807)
Horloge de vestibule à gaine en chêne sculpté. Cadran en cuivre et étain, marqué Jacobus Joosten à Maeseyck (1740-1807). Epoque Louis XVI.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#224P. Peelman
“Havenzicht. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 68 cmEstimate: € 60/100 -
#229
“Landschap met koeien”. Olieverf op doek. Hollandse school. XIXe eeuw. Kleine beschadiging.
“Paysage aux vaches”. Huile sur toile. Ecole hollandaise du XIXe siècle. Petit dégât.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 200/220