Similar lots by type
-
#588
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#599
Een paar grote Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein met een decor van draken en bloesems.
Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de dragons et floraisons.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#734
Een gebeeldhouwd houten masker. “Ibo, Nigeria.
Un masque en bois sculpté. Ibo, Niger.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 75 / 85 -
#772
Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#476
Een achthoekige Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal octogonal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. Ø: 44 cm h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#636
Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.
Une armoire à deux portes chinoise en bois laqué et polychrome, représentation de personnages à la cour Impériale.No longer availableDim. 118 x 80 x 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#649
“Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
“Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70 / 100 -
#637
Een recente vaas van Cantonporselein.
Un vase en porcelaine Canton récent.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#633
Een houten wandelstok met een ivoren handvat en punt.
Une canne à pointe et manche en ivoire.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 40 / 60 -
#802
Een lot 19de eeuwse houten pruiken-en hoedenstaanders.
Lot de supports de perruques et de chapeaux en bois. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#562
Vier verschillende theekopjes met onderschoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Onderaan gemerkt.
Quatre tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine, décors bleu sur blanc. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#627
Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#628
Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor. Binnenin vier doosjes en acht schaaltjes. Pootjes gerestaureerd. Schade aan de lak aan de zijkant van het deksel.
Une boîte chinoise en bois laqué noir au décor doré. A l’intérieur se trouvent quatre petites boîtes et huit coupelles. les pattes sont restaurées. Dégâts à la laque sur le côté du couvercle.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#652
Een houten wandelstok met een handgreep van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vuist.
Une canne en bois, le manche en ivoire sculpté en forme de poign.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 80 / 100 -
#769
Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#729
Een masker van gebeeldhouwd hout met witgepatineerde details. Dembe, D.R. Congo.
Un masque en bois sculpté au détails blancs. Dembe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 75 / 85 -
#602
“Sint Anne-ten-drieën”. Een Heiligenbeeld van gebeeldhouwd lindehout. XVIIe eeuw met latere polychromie.
“Sainte-Anne Trinitaire”. Sculptures en tilleul sculpté. XVIIe siècle, polychromie tardive.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 800 / 900 -
#704
Een Afrikaans houten masker met gevlochten haren.
Un masque en bois africain au cheveux tressés.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#631
Een zeshoekige vaas van cloisonné op brons met een decor van bloemen en vogels en met ringen als handvatten. Onderaan gestempeld. Omstreeks 1900.
Un vase hexagonal en cloisonné sur bronze au décor de fleurs et oiseaux , les manches en forme d’anneaux.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 140 -
#516
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hout, versierd met draken. Met marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.No longer availableDim. 77 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#722
Een gebeeldhouwd houten maskertje, getooid met een vogel. Baoule, Ivoorkust.
Un petit masque en bois sculpté, décoré d’un oiseau. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#25
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400 -
#598
Een antieke liggende Thaise Boeddha van brons met goudkleurig patina.
Un Bouddha thaï antique couché en bronze, patine dorée.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 2600 / 2800 -
#692
Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#260
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 10,32 gEstimate: € 600 / 700 -
#478
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een bloemendecor.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome, décor fleuri.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#202
Een antiek wandtapijt met een voorstelling met o.a. Keizer Lotharius. X
Une tapisserie antique avec une représentation de l'Empereur Lothaire.No longer availableDim. 120 x 178 cmEstimate: € 450 / 550 -
#66Yahyali
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 138 x 87Estimate: € 40 / 60 -
#135
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#204
Een vergulde trumeauspiegel, versierd met acanthusbladeren.
Un miroir trumeau, décoration de feuilles d’acanthe.No longer availableDim. 183 x 83 cmEstimate: € 220 / 260 -
#666
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#382
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#795
Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.
Une carpette Bochara en laine noué main.No longer availableDim. 176 x 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#558
Twee kleine geisha’s van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gesigneerd.
Deux petites geishas en ivoire sculptée. Travail japonais. début XXème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. 8 & 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#205
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,20 ct.No longer availableDim. 12,33 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#198
“De oogst”. Een bronzen beeld met groen patina. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1900.
”La récolte”. Une statue en bronze et patine verte. Signature illisible.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300 / 500