Other lots in this auction
-
#216Bretonse eikenhouten eetkamer. Buffet met opzet (265 x 170 x 60 cm), enkel buffet (195 x 140 x 55 cm), vierkante tafel (110 x 110 cm), vijf stoelen (H. 104 cm) en een armstoel (H. 122 cm).
Salle à manger en chêne richement sculpté de style dite bretonne. Buffet à deux corps, buffet simple, table carrée, cinq chaises et un fauteuil.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#439Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#529Een Imari schotel met een blauw, roestrood en gouden decor met kraanvogels en bloemen. Japan, einde XVIIIde eeuw. Randschilfer met haarlijn.
Plat Imari en porcelaine bleue, rouille et dorée aux grues et fleurs. Japon, fin XVIIIe siècle. Eclat et cheveu.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 150 / 200 -
#221Staffordshire“Flight to Egypt” en “Return from Egypt”. Twee groepjes van polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Walton. Eerste helft XIXde eeuw. Kleine letseltjes.
“Flight to Egypt” et “Return from Egypt”. Deux groupes en faïence polychrome. Marque au verso: Walton. Première moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 400 / 500 -
#171Een tweedelig serveerbestek met zilveren handvatten.
Couvert de service comprenant deux pièces aux manches en argent.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#161Jimmy ChooEen zwart lederen handtas. Met stofhoes.
Sac à main en cuir noir. Avec sac protecteur.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#568Een paar grote balustervazen van polychroom porselein met een decor van lange lijzen in een tuin met een prieel. Achteraan uitgebreide tekst. Twee oren met sporen van verguldsel. Eén bovenrand beschadigd. China, begin XXste eeuw. Onderaan een oud Chinees label.
Paire de grands vases balustres en porcelaine polychrome à décor de longues élises dans un jardin avec belvédère. Grand texte au verso, deux anses avec traces de dorure. Un col accidenté. Chine, début du XXe siècle. Une ancienne étiquette chinoise sous la base.No longer availableDim. H. 57,5 cmEstimate: € 350 / 500 -
#698Een grote schouwspiegel met verguld houten lijst in Lodewijk XV-stijl, versierd met een handgeschilderde voorstelling van drie musicerende putti.
Grand trumeau dans un cadre doré de style Louis XV, décoré de trois putti musiciens peints à la main.No longer availableDim. 234 x 106 cmEstimate: € 300 / 400 -
#52Mak Rina (?)Schetsboek met 26 potloodschetsen. Met een klevertje van “A la Palette de Raphael” te Sint-Petersburg. Einde XIXde eeuw.
Carnet de croquis, contenant 26 dessins en crayon.No longer availableDim. 14 x 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#330OmegaEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 29,40 gEstimate: € 2800 / 3200 -
#670Een Engelse tafel van mahoniehout met gedraaide poten. In twee delen verdeelbaar.
Table anglaise en acajou aux pieds tournés. Peut se diviser en deux.No longer availableDim. 186 x 104 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#634Een paar girandoles met kristallen pendeloques met elektrische verlichting.
Paire de girandoles aux pendeloques en cristal. Montées à l’électricité.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 260



