#259“Bloemen in vaas”. olie op paneel, ongesigneerd.
“Flowers in vase”. Oil on panel, unsigned.No longer availableDim. 53 x 43cmEstimate: € 150 / 200 -
#515Een 19de eeuwse staande klok. Gesculpteerd notenhout. Met een werk van Wilhelmus Wessels ‘Orlogiemaeker à Gelen’. In werkende staat.
A 19th century longcase clock. Carved walnut. With a work by Wilhelmus Wessels 'Orlogiemaeker à Gelen'. In working condition.No longer availableDim. h 266 cmEstimate: € 300 / 400 -
#561NotephoneEen grammofoon met interne klankkast.
#286Een paar mahoniehouten nachtkastjes met marmeren bladen. Telkens met een lade en een deurtje en met bronsbeslag. begin XXste eeuw.
A pair of mahogany bedside tables with marble tops. Each with a drawer and a door and with bronze fittings. early XXth century.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 30 / 40 -
An Art Nouveau crystal vase with a gilded vegetal decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#535Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
#203Een luchter met 6 lichtpunten en een paar vergulde wandlampen, telkens met 2 lichtpunten, bloem en blad vormen.
#81Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#402“Monochroom abstract in raster.” Een paar werken inkt, gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
#363Een serie van zes quarter pints van verzilverd metaal. Gemerkt EPNS.
A series of six quarter pints in silver plated metal. Marked EPNS.No longer availableDim. H: 13.5 cmEstimate: € 60 / 80