Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.
Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.

Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.

A Japanese jewelery cabinet with lacquer and brass fittings. At the bottom a drawer, above which two doors hide six small drawers. Wear. Early XXth century.
Dim. 29 x 29,5 x 17 cm
SKU: 0703230401.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #401
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #582
    Theo Van de Vyver

    “Orthodoxe man”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    "Orthodox man". Oil on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 48 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #191

    Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.

    A crystal chandelier with nine light arms in two rows.
    No longer available
    Dim. H: 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #67

    Een zilveren wijwatervaatje met een gedreven voorstelling van een Madonna met Kind.

    A silver holy water font with a driven representation of a Madonna and Child.
    No longer available
    Dim. h 13,5 cm 56 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #636

    Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.

    Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.
    No longer available
    Dim. 158 x 105 & 198 x 124 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #339
    Aubrée à Nozay

    Een comtoise versierd met gedreven geel koper, de voorstelling getiteld “La Culture. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Einde XIXde eeuw. Met sleutel en op houten stoeltje.

    A comtoise decorated with hammered yellow copper, the performance entitled “La Culture. White enamel dial with Roman numerals. End of XIXth century. With key and on wooden chair.
    No longer available
    Dim. H: 135 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #13
    Sandro Maggioni

    Een lot van 3 biscuit beeldjes, Jongen met fruitmand op rug en meisje met cadeau en mand, kindje met hond, allen op vergulde voet en onderaan gemarkeerd met letter “N” en kroon.

    A lot of 3 biscuit figurines, boy with fruit basket on back and girl with gift and basket, child with dog, all on gilt base and marked at the bottom with letter "N" and crown.
    No longer available
    Dim. h26cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #32
    Maurits Bilcke

    “Ruine”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1948.

    "Ruin". An ink drawing, signed and dated 1948.
    No longer available
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #519
    Salvador Dali

    “Bloemen”. Drie rasterdrukken. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Flowers". Three raster prints. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #156

    Een lot van twee Mechelse kasten met leeuwenhoofden in snijwerk en opzet, glas in lood deuren met stervorm. En 1 houten tafel verlengbaar met 3 middenpanelen. Donker eikenhout.

    A lot of two Mechelen cabinets with lion heads in carving and design, stained glass doors with star shape. And 1 wooden table extendable with 3 central panels. Dark oak wood.
    No longer available
    Dim. 235 x 125cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #555
    Halesworth, Suggate

    Een staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.

    Grandfather clock with a mahogany case. England, XIXth century.
    No longer available
    Dim. H. 221 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #223

    Een Art Nouveau bronzen jardinière, versierd met damesbustes, hoofden en bloemen.

    An Art Nouveau bronze jardinière, decorated with female busts, heads and flowers.
    No longer available
    Dim. 18 x 49cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #662

    Een handgeknoopte wollen Kelim.

    A hand-knotted wool Kilim.
    No longer available
    Dim. 200 x 145 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More