#34J. Binard“Gevelzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Facade view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#15Een pijpenkop van gebeeldhouwd buxushout met voorstelling van lopende herten. Dekseltje van zilver of verzilverd metaal.
A pipe bowl of carved boxwood depicting walking deer. Lid of silver or silver-plated metal.No longer availableDim. L: 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#377Een ontbijtbestek met benen heften, bestaande uit twaalf grote messen, 16 botermesjes met zilveren lemmets, 16 dessertvorkjes.
Breakfast cutlery with bone handles, consisting of twelve large knives, 16 butter knives with silver blades, 16 dessert forks.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#147Hergé“De Zwarte Rotsen”. Hard cover, houthoudend papier, oude spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, rug te herstellen, blok vrij los, zeldzaam.
“The Black Rocks”. Hard cover, wood-containing paper, old spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Reasonable condition, spine to restore, block quite loose, rare.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#476GoumEen zijden bidkleed. Handgeknoopt.
A silk prayer rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 182 x 94 cmEstimate: € 120 / 200 -
#245Een Jacob pijp van terracotta gehoogd met wit glazuur aan baard en ogen. Kop in de vorm van een man met tulband en baard met opschrift “Jacob”. Berkenhouten steel en hoornen mondstuk.
A Jacob pipe of terracotta heightened with white glaze on the beard and eyes. Head in the shape of a man with a turban and beard with the inscription "Jacob". Birch wood handle and horn mouthpiece.No longer availableDim. L: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#215Een korte pijp met meerschuimen kop in de vorm van een dameshoofd met hoed. Hoornen steel.
A short pipe with meerschaum head in the shape of a lady's head with a hat. Horn stem.No longer availableDim. L. 15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#225LorenzoEen pijp met lange gekromde steel en met een buxushouten kop in vlechtwerkimitatie. Gemerkt en genummerd.
#214Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#638Een metaal, gepatineerde tulpen vaas met 5 bloemenhouders.
A metal, patinated tulip vase with 5 flower holders.No longer availableDim. h 33cmEstimate: € 75 / 100