Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.
Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.

Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.

A Japanese jewelery cabinet with lacquer and brass fittings. At the bottom a drawer, above which two doors hide six small drawers. Wear. Early XXth century.
Dim. 29 x 29,5 x 17 cm
SKU: 0703230401.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #401
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #344

    Een Duitse appelklok met handgeschilderde wijzerplaat.

    A German apple clock with hand-painted dial.
    No longer available
    Dim. H:75cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #514
    Salvador Dali

    “Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.

    "Flowers". Two halftone prints. Signed and EA outside the plate.
    No longer available
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #365

    Een smeedijzeren haardscherm versierd met koperen bollen.

    A wrought iron hearth screen decorated with copper balls.
    No longer available
    Dim. 77 x 77 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #622
    Eller

    “Parijs straatzicht.” Acryl op doek. Gesigneerd.

    “Paris street view.” Acrylic on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #166

    Een tweedelige bibliotheekkast van mahoniehout. Onderaan twee paneeldeuren, bovenaan twee beglaasde deuren en gerainureerde stijlen. Engels werk, einde XIXde eeuw.

    A two-piece library cabinet made of mahogany. At the bottom two panel doors, at the top two glazed doors and grooved styles. English work, late XIXth century.
    No longer available
    Dim. 235 x 142 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #522

    “Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.

    "Genoa." Harbor view on canvas. XIXth century work.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #181
    Samuel Marti
    Period: 1922 -

    Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.

    A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.
    No longer available
    Dim. h:42 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #37
    O.I.P. Gand

    Een messingen microscoop.

    A brass microscope.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #263

    Koperen wandplaat “Rubens”.

    Copper wall plate "Rubens".
    No longer available
    Dim. Ø: 66 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #574
    Salvador Dali

    “Paarden”. Twee litho’s. Gesigneerd en H.C. buiten de plaat.

    "Horses". Two lithographs. Signed and HC outside the plate.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 17 cpm
    Estimate: € 200 / 220
  • #132
    Van der Hecht

    “Landschap met bruggetje.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Landscape with a bridge.” Watercolor on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 28 x 35 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #255

    Een notenhouten langwerpige bijzettafel.

    A walnut elongated side table.
    No longer available
    Dim. 50 x 44 x 124 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More