Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.
Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.

Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.

A Japanese jewelery cabinet with lacquer and brass fittings. At the bottom a drawer, above which two doors hide six small drawers. Wear. Early XXth century.
Dim. 29 x 29,5 x 17 cm
SKU: 0703230401.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #401
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #687
    Val Saint-Lambert

    Een ronde coupe van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Niet gemerkt.

    A round coupe of cut crystal, coloured red throughout. Not marked.
    No longer available
    Dim. Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #611

    Porseleinen Japanse gemberpot met deksel.

    Porcelain Japanese ginger jar with lid.
    No longer available
    Dim. h22cm Ø21cm
    Estimate: € 5 / 4
  • #246

    Een lage mahoniehouten ladenkast met drie grote en twee kleine laden. Engeland, Georgian stijl.

    A low mahogany chest of drawers with three large and two small drawers. England, Georgian style.
    No longer available
    Dim. 91x45x98 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #396

    Een begin 20ste eeuwse vitrinekastje met enkele deur en metalen rekje bovenaan. Op wieltjes, met sleutel.

    An early 20th century display cabinet with a single door and a metal rack at the top. On wheels, with key.
    No longer available
    Dim. 92 x 51 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #156

    Een lot van twee Mechelse kasten met leeuwenhoofden in snijwerk en opzet, glas in lood deuren met stervorm. En 1 houten tafel verlengbaar met 3 middenpanelen. Donker eikenhout.

    A lot of two Mechelen cabinets with lion heads in carving and design, stained glass doors with star shape. And 1 wooden table extendable with 3 central panels. Dark oak wood.
    No longer available
    Dim. 235 x 125cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #193

    Een 3-delig klokstel, schouwgarnituur. Bestaande uit pendule geflankeerd door 2, 5-lichtpunts kandelabers, bloementafereel in blauwwit aardewerk, verguld messing monturen in organische vorm en glazen luchterhangers. Begin 20e eeuw.

    A 3-piece clock set, mantelpiece. Consisting of a mantel clock flanked by 2, 5-light candelabra, flower table in blue and white earthenware, gilt brass mounts in organic shape and glass pendants. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 55 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #418

    Een set van drie Chinees porseleinen borden, met nog een andere toegevoegd. Meerdere haarscheuren.

    A set of three Chinese porcelain plates, with another added. Multiple hairline cracks.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #440

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

    An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.18 ct.
    No longer available
    Dim. 10,60 g
    Estimate: € 1250 / 1350
  • #566
    Afshar

    Wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.
    No longer available
    Dim. 234 x 121 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #131
    S. Ferraro

    Een porseleinen vaas met groen op goud decor van zink, kobalt en titanium. Onderaan gesigneerd.

    A porcelain vase with a green on gold decor of zinc, cobalt and titanium. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 220 / 320
  • #468

    Een paar bronzen gesculpteerde Sfinks kandelaren op marmeren voet.

    A pair of bronze sculpted Sphinx candlesticks on a marble base.
    No longer available
    Dim. 22cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #117
    Henri Godet
    Period: 1863 - 1937

    “Poesie” vooraan getiteld, bronzen borstbeeldje, gesigneerd achteraan “Henri Godet” met stempel “Societé des bronzes de Paris”, op marmer voet.

    Titled "Poesie" on the front, bronze bust, signed on the back "Henri Godet" with stamp "Societé des bronzes de Paris", on a marble base.
    No longer available
    Dim. 22cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More