Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.
Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.

Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.

A Japanese jewelery cabinet with lacquer and brass fittings. At the bottom a drawer, above which two doors hide six small drawers. Wear. Early XXth century.
Dim. 29 x 29,5 x 17 cm
SKU: 0703230401.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #401
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #22
    Joz De Swerts

    “Hoevezicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Farm view.” Oil on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 30,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #194

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Vroeg XIXe eeuw.

    “Still life with fruit”. Oil paint on panel. Without signature. Early XIX century.
    No longer available
    Dim. 22 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #426
    Hamadan

    Een dozar tapijtje van wol. Handgeknoopt. Slijtage.

    A dozar carpet of wool. Hand-knotted. Wear.
    No longer available
    Dim. 190 x 127 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #314

    Een verzilverd metalen koffie-en theeservies: koffie-, thee-, melk- en suikerpot. Made in Sheffield. We voegen er een dienblad aan toe met een ander motief.

    A silver-plated metal coffee and tea service: coffee, tea, milk and sugar bowl. Made in Sheffield. We add a tray with a different motif.
    No longer available
    Dim. H: 7-20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #359

    “In ‘t Soete Naemken”. Een inkttekening van het begijnhof te Lier in de stijl van Anton Pieck.

    “In 't Soete Naemken”. An ink drawing of the beguinage in Lier in the style of Anton Pieck.
    No longer available
    Dim. 14 x 9 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #511

    Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.

    A small walnut chest of drawers with three drawers with bronze handles. England, George I era.
    No longer available
    Dim. 56 x 92 x 53,5 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #250

    Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.

    An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.10 ct.
    No longer available
    Dim. 10,35 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #198
    Hergé

    “Kuifje en het Zwarte Goud”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55’’’. Goede staat.

    “Tintin and the Black Gold”. hardcover. Ed. Casterman 1955. Reprint A55'''. Good state.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #387

    Een achthoekige Aziatische houten voorraadmand, versierd met verguld bloemendecor.

    An octagonal Asian wooden storage basket, with gilt floral decoration.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #301
    H. Bequet Quaregnon

    Een set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.

    Set of four polychrome earthenware pieces, including two bowls, a jug and a box in the shape of a guitar. With gilded edge. 1950s. Minimal wear, large bowl with flake on the edge.
    No longer available
    Dim. H: 5-27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #265

    Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.

    Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 360
  • #425

    Een gebogen tweeladenkast met opleg van fineer. Mer koper beslag. Met oranje marmer. Midden 20ste eeuw.

    A curved two-drawer cabinet with veneer overlay. More copper fittings. With orange marble. Mid 20th century.
    No longer available
    Dim. 83 x 50 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More