#82Jean-Jacques Foulon“Stilleven met Eend.“ Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still Life with Duck.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#517Een lot van 5 Chinees vergulde gelakte houten snijwerken in reliëf, bestaande uit drie afzonderlijke werken met bloemen en vogels tussen de takken & twee afzonderlijke veldslagen.
lot of 5 Chinese gilt lacquered wood carvings in relief, comprising three separate works with flowers and birds among the branches & two separate battles.No longer availableDim. 19 x 55,5 - 21,5 x 49,5 - 12,5 x 63 - 9,5 x 43 - 9,5 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#412“Personage met roze kleding.” Onleesbaar gesigneerd, genummerd 16/100. Draagt watermerk in het papier van Sabena.
“Character with pink clothes.” Illegibly signed, numbered 16/100. Carries watermark in Sabena's paper.No longer availableDim. 38,5 x 29,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#629“De maaier”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"The Reaper". Lithograph. Signed and EA outside the plate.No longer availableDim. 45 x 54 cmEstimate: € 200 / 220 -
#621Lot van 2 Japans Imari porseleinen sierborden, bloemendecor.
#284Henri H.D.V.De Vooght“Lezende oma”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1913.Klein scheurtje links/midden van het doek.
"Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.No longer availableDim. 53 x39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#493Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met fohonden bovenaan, blauw wit.
#5Een tabaksdoos van gedreven koper. Beeltenis van Princess Mary centraal op het deksel daar rond de namen van de geallieerde landen in W.O. I. Gedateerd Christmas 1914 en bestemd ter ondersteuning van de Britse troepen.
A tobacco box of hammered copper. Image of Princess Mary in the center of the lid, surrounded by the names of the Allied countries in WWI. Dated Christmas 1914 and intended to support the British troops.No longer availableDim. L. 12,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#46Een lot van 6 eikenhouten stoelen met detail snijwerk, rieten zit-en rugvlak en gedraaide poten.
#167Hergé“Le Trésor de Rackham le Rouge”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (B1). Goede staat, tweede druk in kleur.
“Le Tresor de Rackham le Rouge”. hardcover. Ed. Casterman 1946 (B1). Good condition, second printing in colour.No longer availableEstimate: € 150 / 200