#618Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
An ancestral figure of carved wood, Fang, Gabon.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#674HamadanEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een centraal medaillon.
#575Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#85DelvauxEen vintage “Toile de Cuir” Delvaux cross body tas, meerkleurig met DDDD in verguld detail vooraan. Bijhorende stoftas.
#603Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#148“Heiligen”. Een icoon op paneel. 19e eeuws.
#220Een 18 karaats geelgouden broche met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat yellow gold brooch with three brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 400 / 500 -
#304Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.
Two 19th-century silver with the back 18ct golden brooches adorned with small Flemish hearts set with old-cut diamonds.No longer availableEstimate: € 500 / 600