Similar lots by type
-
#47
Een lot Delfts Blauw, waarvan uit 3 porseleyne fles gemerkt en 4 borden.
A lot of Delft Blue, including 3 porcelain bottles and 4 plates.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 15/30 -
#223
Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20/30 -
#241
Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 30/40 -
#225
Een lot van 8 porseleinen sierborden, waarvan de grootste Ø30cm. 3 types, Chinees en Frans, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø30cmEstimate: € 20/40 -
#107
Een Japans porseleinen Satsuma servies. 12-delig, bestaande uit theekopjes en schoteltjes in originele koffer.
A Japanese porcelain Satsuma tea set. 12 pieces, consisting of tea cups and saucers in original case.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/60 -
#122Boch Keramis
Een set van 4 borden met verschillende volkse scénes, Boch Keramis, nrs. 5-6-9-10.
A set of 4 plates with different folk scenes, Boch Keramis, nos. 5-6-9-10.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25/50 -
#157Maria Innocentia Hummel
Een lotje van 2 Hummeltjes, nr 68, jongen met lammetje en nr 112/1, meisje op het hek waarvan het handvat van het mandje is afgebroken/ontbreekt.
A pair of Hummel figurines, lot number 68, boy with lamb and lot number 112/1, girl on fence with broken/missing handle of the basket.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 13,5 cmEstimate: € 10/20 -
#34
Een Chinese dekselvaas.
A Chinese lidded vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 25 cmEstimate: € 5/10 -
#50
Een lot van 5 Hollandse en andere porseleinen tegels. Verschillende uitvoeringen en decor.
A lot of 5 Dutch and other porcelain tiles. Various designs and decorations.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 13 x 13cmEstimate: € 25/50 -
#176
Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.
A multicolored Chinese crackleware bonbonnière with a dragon and warrior decoration on the lid.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h 14 x Ø 14 cmEstimate: € 20/30 -
#80Satsuma
Een paar zeshoekige Japanse porseleinen Satsuma vazen met enkele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A pair of hexagonal Japanese porcelain Satsuma vases with several figures in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25cmEstimate: € 20/40 -
#123
Een bolle Chinese vaas, met zwarte achtergrond en een decor met roze en beige van bloemen en vogels.
A round Chinese vase, with a black background and a pink and beige floral and bird decoration.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 27 x Ø 25 cmEstimate: € 40/60 -
#7
Een set van 2 handbeschilderde fin de siécle vaasjes met vergulde handvatten.
A set of 2 hand-painted fin de siècle vases with gilded handles.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h 24.5 cmEstimate: € 10/20 -
#156
Een Chinees blauw-wit vaasje, aan de kraag gerestaureerd, onderaan gesigneerd.
A Chinese blue and white vase, restored at the neck, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 500.00 €Dim. h 15.5 cmEstimate: € 20/30 -
#226
Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20/30 -
#10
Een 19e eeuws lampetstel bestaande uit een kan, een kom en een kammenbakje, onderaan gemerkt C.T., schilferschade aan de onderkant van de kom.
A 19th century wash set consisting of a pitcher, a bowl, and a comb tray, marked C.T. at the bottom, with chipped damage on the underside of the bowl.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 37 x Ø 44 cmEstimate: € 15/25 -
#233
Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 40 cmEstimate: € 40/60 -
#186
Een lot van Doorniks porselein bestaande uit 5 bordjes e, 5 kommetjes. 1 kommetje heeft een gaatje in de bodem.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. Ø 13.5 cmEstimate: € 30/40 -
#153Lladro
Een lotje van 2 Lladro ganzen.
A pair of 2 Lladro geese.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 11.5 cmEstimate: € 15/25 -
#32Bequet, Quaregnon
Een lot van 2 porseleinen dekselvazen, blauw-wit met vergulde details. Waarvan 1 gemerkt Bequet.
A pair of porcelain lidded vases, blue and white with gilded details. One of them marked Bequet.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 43cmEstimate: € 40/60 -
#127Lladro
‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.
"Flowers Song, a Lladro sculpture, model number 7607 in original packaging. 1 flower is broken but still present."No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 30/40 -
#220Limoges France
Een tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 46 cmEstimate: € 15/25 -
#79
Een oud porseleinen schenkkannetje met florale motieven deels in goudverf handbeschilderd. Onderaan genummerd.
An old porcelain jug with floral motifs partially hand-painted in gold paint. Numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 29 cmEstimate: € 30/50 -
#31
Een grote Chinese vaas, onderaan gemerkt ‘Made In China’.
A large Chinese vase, marked 'Made In China' at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 60 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#19Unichrome
“The Mystery of the Green Man”. Een uitvouwbare kubus met The Green Man in het decor.
"The Mystery of the Green Man". An expandable cube with The Green Man in the decor.No longer availableOnline onlyDim. 7 x 7 x 7cmEstimate: € 5/10 -
#27
Een lot van 9 kunstboeken met diverse thema’s; Sinds ‘45, Degas, Manet, Naakt, architectuur.
A lot of 9 art books with various themes; Since '45, Degas, Manet, Nude, architecture.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 35/70 -
#242
Een koperen cache-pot. Barst in het handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x Ø30cmEstimate: € 20/40 -
#38
Een bronzen beeldje van een moeder met kind, niet gesigneerd.
A bronze statue of a mother with child, unsigned.No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €Dim. h 25 cmEstimate: € 10/20 -
#92
Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
A bronze candlestick, Ashanti genre. Senegal.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 26 cmEstimate: € 60/100 -
#200La Pipe Wallonne
Een pijp van pijpaarde met een versiering van een man in hoogreliëf.
A clay pipe with a decoration of a man in high relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. L. 24 cmEstimate: € 35/40 -
#185
Een decoratief schaaltje uit schelp met kleinere schelp binnenin en verzilverde rand.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 9 x 20cmEstimate: € 40/60 -
#71Rozé Santon
Een lot van 4 handgemaakte aardewerken Santon beeldjes. Gemerkt Rozé
A set of 4 handcrafted pottery Santon figurines. Marked Rozé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 30cmEstimate: € 40/60 -
#87Miriam
“Bald Eagle.” Een kunststoffen beeld. Serie ‘Valentino’.
"Bald Eagle." A plastic sculpture. Series 'Valentino'.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 35 cmEstimate: € 15/25 -
#143
Een koperen paraplubak met in reliëf een decor van een breugeliaanse koninklijke feestdis.
A copper umbrella stand with a relief decoration depicting a Bruegelian royal feast.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h 60.5 x Ø 25 cmEstimate: € 20/30 -
#138
Een 19e eeuwse bidstoel met een versleten gobelin zitting met de afbeelding van het Lam Gods en bovenop de leuning de afbeelding van een apostel.
A 19th-century prayer chair with a worn tapestry seat depicting the Lamb of God and an apostle image on the backrest.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 86 x 45 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#141
“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 33cmEstimate: € 25/35