Other lots in this auction
-
#472“Walt Disney”. Een documentatie boek uitgegeven in 1985.
”Walt Disney”. Un livre documentaire de 1985.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#401AdamsEen wedgewood cachepot met klassieke figuren in reliëf.
Un cache-pot Wedgewood, figures classiques en relief.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59“Bomen”. Pastel op papier. Draagt handtekening ‘Emile Claus’.
”Arbres”. Pastel sur papier. Porte la signature ‘E. Claus’.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#183“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
”Le charmeur de serpents”. Une statue en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#704Ryusai (Hiroshige)“Kruipend door een boomstam”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Rampant dans un tronc”. Une gravure sur bois japonaise. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 12,5 x 18,3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#556Een handgeknoopt zijden kleed met diverse bloemendecors in achttien vlakken.
Un tapis en soie nouée main, décors de fleurs dans dix-huit surfaces.No longer availableDim. 128 x 79 cmEstimate: € 120 / 200 -
#711Een aardewerken tulpenvaas met blauw op wit decor. Schilfer en restauratie. Onderaan gemerkt.
Un vase tulipe à décor bleu sur blanc. Eclat et restauration. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#35Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Bague en or blanc 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 2,21 gEstimate: € 400 / 500 -
#373Studio VandersteenEen lot strips, bestaande uit 16 albums van ‘Suske en Wiske’, 3 albums van ‘Safari’, een album van ‘Pats’, 4 albums van ‘Jerom’, een album van ‘Karl May’, en twee dezelfde uitgaven van ‘De Geuzen’.
Un lot de bandes dessinées, comprenant 16 albums de ‘Suske en Wiske’, 3 albums de ‘Safari’, 1 album de ‘Pats’, 4 albums de ‘Jerom’, 1 album de ‘Karl May’ et deux exemplaires identiques de ‘De Geuzen’.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#324“Herbergtafereel” Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
”Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 150 / 200 -
#43Een lot gebeeldhouwd eikenhout, bestaande uit een wandrekje met engelenkopje, een klein tafeltje en enkele meubelornamenten. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot en chêne sculpté, comprenant une étagère à tête d’ange, une petite table et quelques ornements. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableDim. h: 12 - 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#628Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
Un miroir de cheminée, encadrement en bois doré.No longer availableDim. 142 x 90 cmEstimate: € 200 / 220

