Other lots in this auction
-
#782Een paar fauteuils-en-cabriolet van gebeeldhouwd beukenhout, bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils-en-cabriolet en hêtre sculpté, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 120 / 180 -
#546Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 329 x 249 cmEstimate: € 120 / 200 -
#258Val Saint-LambertEen paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. In originele doos en gemerkt.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Dans la boîte d’origine et avec marque.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#625Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#720Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 201 x 131 cmEstimate: € 40 / 60 -
#272“Meisje voor de spiegel” en “Jongedames bij het ontbijt”. Olieverf op doek. Een paar pendants.
“Fille devant le miroir” et “Jeune femmes au petit déjeuner”. Huile sur toile. Une paire de pendants.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#283Een beige ‘vintage’ handtas van het merk Céline. Met stofhoes.
Un sac à main vintage de la marque Céline beige. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#306Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.
Un vase de décoration en porcelaine de Saxe, style Rococo, décoration d’un couple et une chèvre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#346Een oude houten drukrol voor behangpapier, gemonteerd als lamp.
Un ancien rouleau de tapisserie à pression, monté en lampe.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 60 / 100 -
#646Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
Un secrétaire avec abattant à trois grands et trois petits tiroirs.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 200 / 240 -
#253Ingebonden nummers van het weekblad Robbedoes (6 stuks tussen april 1952 en juli 1954). Nummers 40, 43, 45, 46 (veel losse bladen), 48, 49. Slechte staat, sporen van kleefband, losse bladen.
Numéros reliés du magazine Robbedoes ( 6 pièces entre avril 1952 et juillet 1954). 40,43,45,46 ( pages détachées), 48,49. En mauvais état, traces de papier collant, usures et pages détachées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#323Een vijfdelige rokersset van vol messing, versierd met barokke motieven.
Un fumoir en cinq pièces en laiton massif, motifs Baroque.No longer availableEstimate: € 30 / 40


