#573J. Depré
Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200/300 -
#460
Een schenkkan met twee glazen, versierd met zwaluwen.
#553
Een staande Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
#184Andree Grijp
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et troupeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#169Edgard FarasynPeriod: 1858-1938
“Mosselvrouwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femmes et moules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 240/280 -
#645
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200/300 -
#344Severin
Twee etsen: ‘ Hoevetje’ en ‘ Waaslands hoevetje’ een ingekleurde ets.
#204
“Man met hooivork”. Een antiek wandtapijt.
#87
“Au secours”. Beeld van zamak naar een werk van P. Bobbias.
”Au secours”. Une statue en régule d’après une oeuvre par P. Bobbias.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 40/50 -
#372
“Herders met geitenkudde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.W.’.
”Bergers et troupeau de chèvres”. Huile sur panneau. Monogramme: ‘C.W.’No longer availableDim. 17 x 20 cmEstimate: € 200/260 -
#746
Twee handgeknoopte Perzische bidkleedjes van wol.
#83
“Springende paarden.” Bronzen beeld.
”Chevaux qui sautent”. Une statue en bronze.No longer availableDim. l 63 cmEstimate: € 100/160