Similar lots by type
-
#480
Een paar 18 karaats tweekleurige geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune à deux tons 18 ct.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 150/200 -
#335
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer met bijpassende armband.
Collier à maillons en or jaune 18 ct et bracelet assorti.No longer availableDim. 43,05 gEstimate: € 850/950 -
#565
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met een hanger in de vorm van een eikel.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de gland.No longer availableDim. 35,59 gEstimate: € 700/800 -
#340Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 36,60 gEstimate: € 800/1000 -
#550Orfina
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 36,65 gEstimate: € 600/800 -
#345
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,33 gEstimate: € 260/350 -
#350
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een munt van twenty dollers. 1895. Unites States of Amerika.
Pendentif en or jaune 18 ct tenant une pièce de monnaie de vingt dollar. Etats-Unis 1895.No longer availableDim. 44,60 gEstimate: € 900/1000 -
#580
Een 18 karaats geel gouden halssnoer met hanger bezet met een Medusa hoofd, fantasiestenen en parels.
Collier en or jaune 18 ct et pendentif à la tête de Méduse, entourée de pierres de fantaisie et de perles.No longer availableDim. 25,93 gEstimate: € 500/600 -
#379
Een lot van twaalf diverse lijsten met grafisch werk.
Lot de 12 cadres contenant des oeuvres graphiques.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#505
Zes 22 karaats geel gouden munten. Napoleon III. 10 Francs. 1857. 1858. 1859 x 3 en 1864. Gemonteerd als hangertjes.
Six pièces de monnaie en or jaune 22 ct. Profil de Napoléon III, 1857, 1858, 3 x 1859 et 1864. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 19,43 gEstimate: € 500/650 -
#605Pontiac
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 23,54 gEstimate: € 400/500 -
#440
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 200/300 -
#315
Een 18 karaats tweekleurige gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or à deux couleurs 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 61,35 gEstimate: € 1300/1400 -
#495
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 37,60 gEstimate: € 750/850 -
#700Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 99,85 gEstimate: € 2000/2200 -
#650Genève Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet dame en or jaune 18 ct. Bracelet à maillons en or jaune 18 ct également.No longer availableDim. 65,58 gEstimate: € 1300/1500 -
#560
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 24,68 gEstimate: € 450/550 -
#570Genève Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 68,88 gEstimate: € 1400/1600 -
#360
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 53,80 gEstimate: € 1000/1200 -
#620
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25. Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 40,05 gEstimate: € 800/1000 -
#551,1
Indisch wandtapijt met paillettes.
No longer availableDim. 85 x 130 cmEstimate: € 200/250 -
#510
9 Turkse muntjes van geel goud 22 ct: een iets grotere, van 100 Kurush uit 1916 en acht kleintjes van 50 Kurush met de beeldenaar van Kemal Attatürk uit 1998, 2000, 2003 en 2004. Gemonteerd als hangertjes.
9 pièces de monnaie turques en or jaune 22 ct: le plus grand de 100 Kurush de 1916, les autres de 50 Kurush au profil de Kemal Attatürk de 1998, 2000, 2003 et 2004. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 23,50 gEstimate: € 500/600 -
#743Rosenthal
Een gedeeltelijk servies van wit porselein met vergulde rand.
No longer available -
#325
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 19,80 gEstimate: € 400/500
Other lots in this auction
-
#443
“De paddestoelverzamelaar”. Netsuké van gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan gemerkt.
“Le ramasseur de champignons”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, Mei-ji. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 80/120 -
#26
Een mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een étagère. Gedraaide zuiltjes op de stijlen. Einde XIXde eeuw.
Meuble à deux portes en acajou, le haut formant étagère. Colonnettes tournées sur les montants. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. L. 101 cmEstimate: € 200/300 -
#403
Een miniatuur wenteltrap mahoniehouten.
Escalier en colimaçon miniature en acajou.No longer availableDim. 38 x 20 cmEstimate: € 160/200 -
#641
Een mannelijke en een vrouwelijke Fo-hond van brons. Chinees werk, omstreeks 1900.
Couple de chiens Pho en bronze. Travail chinois, vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/150 -
#647
Een theeserviesje van Chinees porselein met een meerkleurig hanendecor, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkkannetje, vijf kopjes met onderschoteltjes, zes bordjes en een schotel. Onderaan gemerkt.
Service à thé en porcelaine de Chine au décor polychrome de coqs. Comprenant une théière, un sucrier, un pot à lait, cinq tasses et soucoupes, six assiettes à dessert et un plat. Marque sous les bases.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#199Valentijn BingPeriod: 1812-1895
“De openbare verkoop”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1849.
“La vente aux enchères publique”. Huile sur toile. Signée et datée 1849.No longer availableDim. 120 x 100 cmEstimate: € 25000/28000 -
#498
Twee grote Oosterse wollen kelimkussens van handgeknoopt wol.
Deux coussins kélim en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#668
Een erotische voorstelling van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Japans werk.
Scène érotique en ivoire sculpté. Marque sous la base. Travail japonais.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 200/240 -
#40
Een 18 karaats geel gouden broche als fotohouder bezet met porseleinen plaquette.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’une plaquette en porcelaine.No longer availableDim. bruto: 9,25 gEstimate: € 150/250 -
#194
“Heiligentafereel”. Gouache op papier. XIXe eeuw. Vochtsporen.
“Scène de la vie d’un saint”. Gouache sur papier. XIXe siècle. Traces d’humidité.No longer availableDim. 18,5 x 13 cmEstimate: € 50/80 -
#29
Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Statuette de Marie en ivoire sculpté sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/200 -
#610
Een rond bijzettafeltje van taxushout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Table d’appoint ronde en bois d’if sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 160/180