#143Lohe
“Naakt”. Een kunstwerk van glas en messing. Gesigneerd.
#273
#73
Een ei van cloisonné op koper, versierd met een bloemenmotief in reliëf.
#287
Een messingen haardstel in empirestijl.
#31
#381
Een lot van acht kannetjes van rood koper in aflopende hoogtes.
#87
Paire de petits vases balustres et un bol en cloisonné sur cuivre jaune, les premiers décorés de dragons.No longer availableDim. h: 23 & 6 cmEstimate: € 40/50
#32
Een eikenhouten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.
#145Chopard
Montre de dame en platine et son bracelet en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 17,84 gEstimate: € 1000/1200 -
#99
Een lot van drie lopertjes van wol en katoen. Kasjmier.
#65
Une allience américaine en or jaune 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 450/550 -
#256
Een verlengbare tafel met balustervormige poten.
#243
Een vaas van beige- en roodgeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
#352
Een paar cabrioletstoelen in Louis XV-stijl.
#375Eugène FehdmerPeriod: 1846 - 1918
“Landweg” & “Paardrijder aan het water”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd 1890. De tweede met enkele beschadigingen.
"Chemin de terre" et " Cavalier auprès de l'eau". Huile sur toile. Tout deux sont signés et datés 1890. Le deuxième avec quelques dégâts.No longer availableDim. 76 x 55 & 64 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#388
Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.
#264
Un lot de cartes navales originales: - Gulfs of Pohai & Liaotung (1950) - Markhab to Sour (1952) - Gulf of Iskanderun to Markhab (1952) - Liao river and entrance (1949) - Kiaochow bay to Lai Chau bay (1952)No longer availableEstimate: € 40/50 -
#404
#283
Een geisha van porselein met zijden kimono. In presenteervitrine.
Une Geisha en porcelaine avec un kimono en soie. Dans sa vitrine de présentation.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/80