#23Een lot van acht verschillende vroeg XXde eeuwse medailles. In houten kistje.
Un lot de huit médailles différentes, début XXème siècle. Dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#193Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948“Drinker in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Buveur et intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 28 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#197Twee borstels met zilveren rocailles (slijtage).
Deux brosses en argent (usures).No longer availableDim. bruto: 224,80 gEstimate: € 250 / 300 -
#357Een masker van gesculpteerd en gepatineerd hout. Kwele, Congo-Brazaville.
Un masque en bois sculpté. Kwele, Congo-Brazaville.No longer availableDim. h: 37 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#147“Abstracte marine”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd ‘54.
”Marine abstraite”. Techniques mixtes. Signée et datée ‘54.No longer availableDim. 34 x 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#332R. Clarot“Grote Markt Brussel”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1940.
”Grande Place, Bruxelles”. Une aquarelle. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#375Een salontafel met twee laden, het blad versierd met een ingelegde fruithouten bies.
#419Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Bleek in het begijnhof”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Béguinage”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#129Julien Creytens“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#321MulberryEen tas van geel leder.
Un sac en cuir jaune.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#202Alfons WaterschootPeriod: 1931-2008“Aanval der adelaars”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Jan Feyt.
”Attaque par les aigles”. Huile sur toile. D’après un exemple par Jan Feyt.No longer availableDim. 120 x 170 cmEstimate: € 1000 / 1500