Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list

Een jardinière van verzilverd metaal in Lodewijk XVI-stijl. Frans werk. Binnenbak ontbreekt.

Jardinière en métal argenté de style Louis XVI. Travail français. Récipient manque.
SKU: 0812150377.
Category: Verzilverd.
Auction day: 8 December 2015 19:00
Catalogue #377
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #378

    Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit schotels, eierdopjes, schoteltjes, kommetjes, bestek, zoutvaatjes, servetringen, kandelaars, enz.

    Lot varié de métal argenté comprenant des plats, des coquetiers, des petits plats, des bols, des couverts, des salières, des anneaux de serviette, des candélabres etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #11

    Een groot lot witmetalen koffiefilters en een menagère met inox bestek.

    Grand lot de filtres à café en métal blanc ainsi qu’une ménagère aux couverts en inox.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #24

    Een verzilverd metalen bestek voor zes personen in etui. We voegen er een sauslepel en zes eierlepeltjes van Wiskemann aan toe.

    Couvert en métal argenté pour six personnes dans un étui. Nous ajoutons une cuillère à sauce et six cuillères à oeufs de Wiskemann.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #361

    Een lot porselein en aardewerk met een gedeelte Hutschenreuter borden en schotels van wit porselein met vergulde rand, een Japans theeservies, een kan van plateelwerk gemerkt Bergen, een vaasje, een schaaltje enz.

    Lot de porcelaines et de faïences dont assiettes et plats Hutschenreuter en porcelaine blanche aux bordures dorées, un service à thé japonais, une verseuse en faïence de Bergen, un petit vase, un petit plat etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #398

    Een geelkoperen paraplubak, gehamerd en versierd met vier geciseleerde oren in de vorm van bladeren.

    Bac à parapluies en cuivre jaune martelé et décoré de quatre feuilles ciselées servant comme anses.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #273

    Twee karaffen van kleurloos glas.

    Deux carafes en verre incolore.
    No longer available
    Dim. H 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #614
    L. Ad Cock

    “Zittende vrouwenfiguur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Femme assise”. Technique mixte sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #81
    Goebel

    Een lot van tien figuurtjes van meerkleurig aardewerk voor een kerststalletje. Letsels en restauraties. Allen gemerkt.

    Lot de dix figurines e Noël en faïence polychrome. Dégâts et restaurations.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #412

    “Jongen en meisje bij een waterput”. Een groepje van meerkleurig aardewerk.

    “Garçon et fille près d’un puits”. Groupe en faïence polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #120

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met roze parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.

    Bracelet en or blanc 18 ct serti de perles roses et de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #489
    A. Pilate

    “Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1976.

    “Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1976.
    No longer available
    Dim. 35 x 48 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #349

    Tegeltableau van Villeroy & Boch.

    Tableau de carreaux de Villeroy et Boch.
    No longer available
    Dim. 74 x 44 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #510

    9 Turkse muntjes van geel goud 22 ct: een iets grotere, van 100 Kurush uit 1916 en acht kleintjes van 50 Kurush met de beeldenaar van Kemal Attatürk uit 1998, 2000, 2003 en 2004. Gemonteerd als hangertjes.

    9 pièces de monnaie turques en or jaune 22 ct: le plus grand de 100 Kurush de 1916, les autres de 50 Kurush au profil de Kemal Attatürk de 1998, 2000, 2003 et 2004. Montées comme pendentifs.
    No longer available
    Dim. 23,50 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #567

    Paar vazen met personages. Chinees porselein, onderaan gemerkt.

    Paire de vases aux personnages. Porcelaine de Chine, marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #235

    Een 18 karaats geel gouden ring met Medusa afbeelding.

    Bague en or jaune 18 ct ornée d’une tête de Méduse.
    No longer available
    Dim. 8,44 g
    Estimate: € 160 / 240
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More